#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 491 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Can, milyonlarca insanın işi gücü yok Kerem'e mi taktı yani. Bu nasıl bir düşünce ben anlamadım. Adamın oynadığı ilk yarıda 1 tane olumlu hareketi yok. Ne diyeceğiz aferin çok iyi yaptın mı?
Kötü oynuyo diyebilirsin ama yok gsaraya yakışmıyo yok futbolcu değil gibi eleştirenlere kapağı taktı seni tenzih ederek söylüyorum. Ülkede Kerem gibi tak koyan yerli futbolcu yok, bunu kimseyle tartışmam, çocuğun işi skor yapmak ve yapıyor bu kadar.

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kerem gol atabilir maç kazandırabilir ama fikrim değişmeyecek, oyun zekasını inatla geliştirmiyor. Koşayım vurayım koşayım vurayım. Pas verecek olsa bile sürekli tek noktaya kanalize oluyor. Oynadığı mevkiden bağımsız söylüyorum bunu. Kanatta oynarken bekle ikili oyun yok, merkeze geçince kanatları beslemek yok. İlla kanada koyup Kanat Forvet rolünde gir ceza sahasına ayak içi ile vur komutuyla mı oynayacak 10 yıl
Koyuyomu koyuyo daha ne

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kerem i seversiniz sevmezsiniz ama hiçbir ortasaha veya defans kerem e karşı oynamak istemez..

Sebebi de şi gücü tek düşüncesi rakip kale.. gideyim yatayım dinleneyim topu oyalayayım gibi olayları yok direk rakip kale

Kısaca biz rakipte arkaya sızan zencileri sevmeyiz kerem onlardan daha sinir bozucu defansı yıpratan cinstendir..

Devam kerem devam ıslıklara kulağını tıka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt