#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pazar günkü antrenman esnasında sol üst arka adalesinde ağrı hisseden Kerem Aktürkoğlu’nun yapılan tetkiklerinin ardından sol üst arka adale grubunda hafif-orta düzey zorlanma tespit edildi. Oyuncumuzun tedavisine başlandı.

Bunlar antrenmanlarda ne yapiyor ya herkes ayni sakatligi yasiyor.

Ayak tenisi diye dalga geciyorlar da keske sadece ayak tenisi oynasalar bu kadar sakatlik yasamazdik.

Dün Taylan ve Ozan hakkındaki eleştirileri (eleştiri bile denmez aslında bunlara yerin dibine sokulup gömülmüşler ) gördükten sonra neden 11 çıkmadığını anladım.Keremin fiziği yeterli değil ve hala bazı eksiklikleri var Allah korusun maçı kaybetsek; en ağır eleştirilere o maruz kalır, 2.lig topçusu olduğu belliydi zaten denir.Bizim ülkemizde gençlere en ufak sabır gösterilmiyor ben de potansiyelli bir genç olsaydım bir dakika durmazdim burada.Psikoloji kalmaz insanda çünkü

Son düzenleme:
İyileşmek için acele etmesin Fatih Terim önce Arda & Feghouli & Babel gibi adamlarını oynatması gerekiyor sonra günün birinde işler kötü giderse kurtarıcı olarak son 3-5 dakika sahaya sürer Kerem'i

Sonra Kerem neden gelişmiyor bizden neden genç futbolcular gelişmiyor deriz ayak tenisi oynayarak mı gelişecek bu Kerem yedek klübesinde oturarar mı gelişecek ?

Ligde 45+ dk oynadığı 3 maçta da skora katkıda bulunmuş. Toplam 323dk oynayıp 3 gol 2 asistlik katkı sağlamış. Via transfermarkt.

Ha bu her şey değil belki ama gözardı edilecek bir konu da değil. Bir şeyleri gösterebilecek rakamlardır en nihayetinde.

20210407_184417.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt