#7 Zoran Erceg - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#7 Zoran Erceg

Tek meziyeti ceza şutu sokmak olan adamları sevmiyorum. Savunmada çok yumuşak , hücumda farklı meziyetleri yok ribaundlarda çok aktif değil , p&r hücumlarıyla içeri devrilip sayı atma yok. DIşarıdan şut atacak sokarsa o gün iyi gözükecek sokamazsa eyvah. Daha komple adamlara ihtiyaç var. Bu tip tek özelliği iyi bol defolu adamları beğenmiyorum

Top çalma , top kesme , ribaund , pozisyon bilgisi , doğru yerde şut kullanma , boş kaldığı yerden sayı bulma hepsini bir maçta yaptı . Helal Erceg nazar değmesin :)

Besiktas´tan bildigimiz Erceg gibi oynadi dün. "On Fire" oldugu zaman rakibi cökertebiliyor.

Insallah böyle devam eder. Euroleague´de bu dis sutlar cok önemli.

Dün 2. periyotta cosmasaydik biraz zorlanabilirdik bence. O yüzden Erceg, Domercant gibi sutörler önemli

Bu sezonki ikinci zor maç ve yine Erceg kötü. 15-20 farklı kazanacağımız maçlarda değil bu maçlarda oynayacak ki kendisine iyi oyuncu diyelim. Kolay maçlarda boş üçlük saydırmasının bir önemli yok. Fener maçında Oly maçında arazi olacaksan.

Sezon bitmeden konuşmak istemiyordum ama savunduğuma pişman edecek sanki. Bu oyunun ücreti 700 bin değil, 70 bin liradır malesef.

fizik 0

enerji 0

ribaund defans 0

pas 0

hucumda abuk subuk yerlere kosma 10

rakip guarda post etmisken sayi atmak yerine baskasina pas verme 10

gereksizlik 10

bu adami alan sahsiyete komisyon haram olsun

Üst Alt