#7 Zoran Erceg - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#7 Zoran Erceg

12 yıldır basketbol izlerim bu kadar gereksiz hiç bir işe yaramayan oyuncu görmedim ve ısrarla buna o kadar süre veren bir koçumuz var.

Basketin Ceyhunu.Futbol ve baskette daha çok böle mal oyuncuları tutarsak ah vah cekmeye devam ederiz.Adamda bir kere hırs yok.Bildiğiniz hayalet casper.

charles-gaines-galatasaray-cafe-crown.jpg

Bulamadık şöyle bir adam. :(

Basketbolumuzun Melo'suydu adam.Büyük bir hayranlıkla izliyordum.

Dee Brown'lu Robert Hite'li Hüseyin Beşoklu kadro şimdiki kadroya 1000 basar . Eurocup'ta yarı finale kadar geldik o kadroyla .

Yarı finalde de Ricky Rubio'lu , Rudy Fernandez'li takıma son çeyrekte yaptığımız hatalar sonucu yenildik yoksa bence o maçı alsak Eurocup şampiyonu bile olabilirdik . Çok süper takımdı be . Ben o yılları özledim . Ayhan Şahenk'te kıpkırmızı olduğumuz maçları özledim :(

Dee Brown'lu Robert Hite'li Hüseyin Beşoklu kadro şimdiki kadroya 1000 basar . Eurocup'ta yarı finale kadar geldik o kadroyla .

Yarı finalde de Ricky Rubio'lu , Rudy Fernandez'li takıma son çeyrekte yaptığımız hatalar sonucu yenildik yoksa bence o maçı alsak Eurocup şampiyonu bile olabilirdik . Çok süper takımdı be . Ben o yılları özledim . Ayhan Şahenk'te kıpkırmızı olduğumuz maçları özledim :(

Robert Hite müthişti.

gran canaria maçı neydi öyle son topta maçı uzatıyorduk az daha , ilk maçı 3 farkla alıp , rövanşı 2 sayıyla mı ne kaybetmiştik :D

Çeptalk

Üst Alt