#76 Servet Çetin | ARŞİV - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#76 Servet Çetin | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bir adama defansta bu kadar yük yüklersen elbetteki an gelir hata yapar gol de yedirir.Meira'nın savunmaya katkısı nedir?

Servet bugün de istisnasız her maçta olduğu gibi canını dişine taktı,iyi niyetle oynadı,gol yedirmesine,bizi 3 puandan etmesine rağmen metalist maçında oldugu gibi yürekten oynadı.en büyük tebriğimi gene ayıboğana gönderiyorum

Metalist maçında yenilgide başrol oynadın ama bugünde maçta çizgiden çıkardın borcunu ödedin Servet,en önemlisi risk almadın ve basit oynadın hep böyle oynaman dileğiyle...!!!

İnanılmaz oynadı inanılmaz.. Helal olsun sana be. Bir maçta sayende kaybedelim. Böyle yürekten oyuna alkış...

eğer defanstaki diğer arkadaşlar Servet kadar topa müdahale etme konusunda istekli olmassa,bir kaç maç daha kaybettirebilir Servet..Kesinlikle kızamıyorum ben bu adama.yüreğiyle oynayan her futbolcu başımızın tacıdır.

ne borç ödemesi gene yediriyodu bu adam akıllanmaz.Bu maç defans iyi falan oynamadı kimse kusura bakmasın tek fark orta sahadaki Mehmet-Barış ikilisi Ayhanın kaç maçtır yapamadığı işleri yaptılar ondan defans iyi gözüktü yoksa fısss

söyle yetenegini bilip oynadınmı senden iyisi yokk haddini bilsen milanda oynıcak adamsın helal sana ayıbogan ekstra işleri bırak sen yapma sen görevini yap

yawww bırakın bu işleri amma adamlarsınız uzun pass atcam dıye kaptırdı adamlar biraz akıllı olsa gol atcak,voronin ayagından bıraz topu actı servet çalıma gitti efen kaptırdı gol olsa burda hepinizi görürdüm.Bırakın bu işeri Meira nın kafasından sktirdiği topda Mehmet Topal olmasa gol yesek burda görürdüm hepinizi nerde bu servet neişe var diyee.Nasıl izliyosunuz siz maçları ama Servet normal olarak yapması gereken işi yapınca(defans yapıp gol yedirmemek) topu çizgiden çıkarmış kral yok yaaa.

ne borç ödemesi gene yediriyodu bu adam akıllanmaz.Bu maç defans iyi falan oynamadı kimse kusura bakmasın tek fark orta sahadaki Mehmet-Barış ikilisi Ayhanın kaç maçtır yapamadığı işleri yaptılar ondan defans iyi gözüktü yoksa fısss

Adam çizgiden top çıkardı girse ne olacaktı cesar'ın hakkını cesar'a vereceksin bugün aslan gibi oynadı adam...!!!

Ya bugün hertanın hücumcuları çok beceriksizdi. Bundan sonraki maçlarımız ve rakiplerimiz çok zorlu olacak. Servet o adamlar nasıl durduracak peki? Hiçte kaliteli bir defans oyuncusu değil bence. Emre Güngör diyorum başka bişey demiyorum. Emre Güngör ile Song yanyana olsaydı eminim en iyi en sağlam defansa sahip olurduk.

Ya bugün hertanın hücumcuları çok beceriksizdi. Bundan sonraki maçlarımız ve rakiplerimiz çok zorlu olacak. Servet o adamlar nasıl durduracak peki? Hiçte kaliteli bir defans oyuncusu değil bence. Emre Güngör diyorum başka bişey demiyorum. Emre Güngör ile Song yanyana olsaydı eminim en iyi en sağlam defansa sahip olurduk.

el insaf be renkdaşım..bizim defans bloğu sadece Servetten mi oluşuyor.diğer 3 adam ne işe yarıyor sorması ayıp.sağ kanat zaten yol geçen hanı saolsun sabri.gitti mi gelemiyor.daha doğrusu çok fazla gidiyor.dikkat edin bugünkü maçta da sürekli Sabrinin kanattan geldiler.bomboştu gene.Meira desen var mı yok mu belli değil.H.Balta gayretli.Bütün yük ve sorumluluk Servette..şu adama büyük haksızlık yapıldığı kanaatindeyim..bir maçta ayağına en fazla top değen oyuncu Servet ya.her topa o koşuyor.her yerden o çıkıyor.dolayısıyla hata yapma olasılığı artıyor diğerlerine nazaran.valla ayıboğana yapılan eleştirilerde içim cızlıyor.çok çok kalite kokmasa da adam yüreğiyle sahada..

el insaf be renkdaşım..bizim defans bloğu sadece Servetten mi oluşuyor.diğer 3 adam ne işe yarıyor sorması ayıp.sağ kanat zaten yol geçen hanı saolsun sabri.gitti mi gelemiyor.daha doğrusu çok fazla gidiyor.dikkat edin bugünkü maçta da sürekli Sabrinin kanattan geldiler.bomboştu gene.Meira desen var mı yok mu belli değil.H.Balta gayretli.Bütün yük ve sorumluluk Servette..şu adama büyük haksızlık yapıldığı kanaatindeyim..bir maçta ayağına en fazla top değen oyuncu Servet ya.her topa o koşuyor.her yerden o çıkıyor.dolayısıyla hata yapma olasılığı artıyor diğerlerine nazaran.valla ayıboğana yapılan eleştirilerde içim cızlıyor.çok çok kalite kokmasa da adam yüreğiyle sahada..

Mücadelesine bişey demiyorum. Ama ben Galatasaray'a yakıştıramıyorum bu futbolcuyu. Patlamaya hazır bomba gibi. Bugünkü hatalarıda çok kötüydü. H.Berlin'in futbolcuları biraz yetenekli olsa affetmezlerdi. Emre Güngör diyorum başka bişey demiyorum.

kimse kusura bakamsin ama dun servet sezonun en iyi maçlarindan birini oynadi maçin 90 dakikasini izlerseniz servet en az 50 top kesmistir bunlar geneli kritik toplardi

Servet harikaydi.. Hele o kaleye giden topu kesmesii harikaninda ötesindeydi :p

Aslanim servett, dilerim sana cakmak bozuk para atanlar havalimanina ciceklerle gelirler bu defa:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt