#76 Servet Çetin | ARŞİV - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#76 Servet Çetin | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Canı sağolsun Servet' in o hatayı yapana kadar çok iyiydi her pozisyonu Servet kesiyordu ama bir anlık hatası geceye damgasını vurdu.

OluR böyle hatalar , tekrarlanmamasını temenni ediyoruz.

Çok şüküR ki telafisi olan bir puan kaybı.

Servet Çetin'i seviyoruz, Aklını başına devşirsin, bir daha böyle hatalar yapmasın ;)

Aynen kardeş inşallah birdaha olmaz.Ve iyi yönünde bakarsak olaya Servet ders alıp bu hatayı bir daha yapmaz.Ya olurda çeyrek finalde, yarı finalde yapsaydı bu ona ders olur...

Bu hata değildir arkadaşlar sorumsuzluktur. Alt yapı eksikliği ve egosunun tatminsizliği ve kompleksleri bu adamı bu hatayı yapmaya zorladı.Servetin piskolojisi şu:Hatırlarsanız euro 2008 döneminde bir reklam dönüyordu futbolcu anneleri vardı reklamda ve servetin annesi derin bir serzenişteydi "benim oğlumdan bahseden yok" işte o reklamda o annenin piskolojisi servetin piskolojisinin mizanse edilişidir bence; çünkü bu adama yıllardır fener taraftarı kazma dedi top ayağına geldiğinde herkes gerilirdi sivasta oynadığı iyi futbol Galatasaraydaki çıkışı serveti bir anda gündeme taşıdı e bu ilgide serveti bozdu o da kendisini yıldız statüsünde saymaya başladı halbu ki bilmediği bir şey vardı defans oyuncuları attıkları gol ve hücuma katkılarıyla yıldız olmuyorlar.Allesandro nesta bugün servetin yanında teknik olarak pele gibidir pas isabet yüzdesi çok yüksektir bu adam topla bugüne kadar hiç macera aramadı alıp boştaki adama topu aktardı ve iyi kesiciliği kademe anlayışıyla yıldız oldu.Bizim servet sanıyor ki ileri çıkıp gol attığında yıldız olacak halbu ki onu bu bu taraftarın gözünde başarılı kılan defanstaki sağlamlığıydı.Servetin tüm bakış açısı geçen sene denizli ile oynadığımız servetin 90+4'te gol attığı maçta değişti;o maçta topla tüfekle saldırıyorduk son anda ve servet forvet gibi oynuyordu golüde atınca kahraman oldu orada aklı karıştı.Bir kaç hafta sonra kasımpaşa maçında kalli tarafından da ön libero oynatılınca serveti tutabilene aşk olsun.O maçta kalli seni ön liberoda düşünüyorum diyince servet göreve hazırım demiş işte daha orada haddini bilip ben o bölgede oynayamam deseydi hem kendini hem bizi kurtarırdı.Ben emre güngörün kesiciliğiyle ve risksiz oyunuyla bir kaç yıl içinde servetin çok önüne geçeceğine inanıyorum.

söyleyecek kelime bulamiyorum bu adama....Kharkiv macinda yaptigi hatalarla alakasi yok...cok disiplinsiz oynuyor...kendine asiri güveniyle anormal isler yapiyor..sezon basindan bu yana...zaaten cok yavas bir oyuncu teknik kapasitesi sifir saadece savunmayi düsünmesi gerekirkeken kendini asan olaylara karisiyor....

sezon basinda siostemi elestiriyordu bense Serveti elestiriyordum cünki Galatasaray a geldi geleli benim gözüm tutmuyordu onu...cok yavas bir futbolcu....

Servet, Emre Asik, Volkan Yaman ve Ümit Karan bence Galatasaray dan ayrilmalilar ve her bu Pozisyonlara iyi gerekirse iyi birer yedek laazim...

ayıbogan naptın sen yaww resmen bogdun beni 2 gundur kendime gelemiorum cumaya gittim belki gelriim die yok yine tık yok:mad:

20070904110021.jpg

Oynamadan anlatarak öğretirim

-Bak servetciğim senin ayakla beyin arasındaki bağlantı hagilerin,rivaldoların ve figolarınkinden farklı demem o ki futbol tabiriyle kazma diye anlatılan oyunculardansın bu sebeple defanstan çalımla çıkma çapını bil yanındakine ver yoksa mazallah futbolu bilen biri çıkar senin eline verir! "topu" gider santra yaparsın.everything is ok?

-ok

-riberyde ok demişti gördük sen akıllanana kadar sana top falan yasak.

-ama

-Gonuşma laaaan!!!

Oynamadan anlatarak öğretirim

-Bak servetciğim senin ayakla beyin arasındaki bağlantı hagilerin,rivaldoların ve figolarınkinden farklı demem o ki futbol tabiriyle kazma diye anlatılan oyunculardansın bu sebeple defanstan çalımla çıkma çapını bil yanındakine ver yoksa mazallah futbolu bilen biri çıkar senin eline verir! "topu" gider santra yaparsın.everything is ok?

-ok

-riberyde ok demişti gördük sen akıllanana kadar sana top falan yasak.

-ama

-Gonuşma laaaan!!!

Çok güzel anlatmışsın.Bunları uygulatmak lazım yoksa aynı hatayı yapar.

ayıp bu yapılan yorumlar!!!!bu adam canıyla kanıyla her maç savaşarak oynuyo.çok sevdiğiniz lincoln geçen yıl yatarken bu adam savaşarak şampiyonluğu getiren oyuncuların başında geliyor.

Servet'in artik cani SIKILMIS bence, yeni maceralar ariyor. (SIKILMIS'I boyle yazmak zorundayim takdir edersiniz ki)

ayıp bu yapılan yorumlar!!!!bu adam canıyla kanıyla her maç savaşarak oynuyo.çok sevdiğiniz lincoln geçen yıl yatarken bu adam savaşarak şampiyonluğu getiren oyuncuların başında geliyor.

helal olsun kardesim cok guzel söyledin adamın sakat olmayan yeri yok be elinizi artık vicdanınıza koyunda öyle yorum yapın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt