#76 Servet Çetin - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#76 Servet Çetin

Cevap: #76 Servet Çetin

en başından beri insanlar bunu alkuşlarken stadda bağırırdım herkese alkışlamayın şunu diye o zamanlar kimse laf söyletmezdi ama ben ne olduğunu biliyordum yüzümü kara çıkarmadı defol git artık senden gelecek hayır Allah'tan gelsin

Aferin Servet.İlk kez yaptığın bir şeyi takdir ettim.Yaptıkların yanına kar kalıcak,normal bir topçu gibi uğurlanıcaksın diye çok korkuyordum.Bu sezon yaptıklarının üstüne bu hareketinle tüyü diktin.Gerçek yüzünü 7'den 70!e herkese gösterdin.Yüz karası olarak gidiceksin bu külüpten,hakettiğin gibi.Hep böyle hatırlıyacak seni Galatasaray taraftarı.

Şok ettin beni ya... Fanatik fenerli başka biri bile olsa orada sırf ayıp olmasın diye biraz sırıtırdı be... Sen ne biçim bi mahlukatsın, tüm neşemi kaçırdın ya o anda..

Son senesiydi zaten sözleşmesi de bitiyor. Gitsen de kurtulsak, varlığın bile zarar.

Bu kenetlenmiş takımın tekerine çomak sokan tek adamsın.

Tabi Fatih Terim Rijkaard'a benzemez, gönderemedin değil mi , saz arkadaşların da gitti tabi. Hadi koş şimdi arkalarından.

Üst Alt