#76 Servet Çetin - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#76 Servet Çetin

Cevap: #76 Servet Çetin

O kadar görüntünün içinden bu adamın şampiyonluktan saniyeler sonraki sevinci işte bu:

Ekli dosyayı görüntüle 3740

Tüm futbolcular bağırış çağırışla oradan oraya koşturuyor bu adamın sevinci bu!!

Ekli dosyalar

• servet.jpg
    servet.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 106

yemin ederim Volkan demirel bile yapmaz yaptigini atkiyi almamakta neyin nesi hadi onu gectim orda en arkaya gecmis securité gibi kutuk gibi surat bir karis havaya bakiyor insan der benim takimim oynamasam bile parami ekmegimi burdan aliyorum der utanir insan utanir yuh !

bana gerekli imkanlar sağlanırsa bu adamı ortadan kaldırırım..!

Buyur Babacan

kalbop5.png

Atkı veren kişinin elini ittirdiğini bende gördüm ancak yahu bu gece bile negatif bakıyorum olaya dedim ancak birçok arkadaş farketmiş. Yaptığı hareket olmadı. Kaldı ki bundan önceki şampiyonlukta katkıları unutulmaz. Bu taraftar tepki göstermiş olabilir ancak futbolu diğer sporlardan ayıran da bu dünü bugünü maalesef diyorum farklı.. Yani dün ıslıklanan Ayhan Akman bugün bağırlara basıldı Ayhan da bunun farkında hoşgörü gösterdi.. Yalan yok bende çok ağır tepki göstermiştim kendisine..

Ayrıca sen Fenerde oynadın diye bu senin üzerine mi yapıştı Servet efendi. Akşam Kadıköy kutlamasında hiç görmedik. Oynamadın ama oynadığın zaman da Sabri gibi rezil ettin takımı. Ne diyecektik sağlık olsun mu?

Tek kelime şaraşır bu duruma.. Uğurlar olsun..

Futbol olarak bir katkısı olmadı ama ifade edildiği gibi Rijkaard' ın kovulmasına katkısı olduysa bir teşekkürü hakediyor :D

Rijkaard' dan kurtulup Terim' e kavuştuk var mı ötesi?

çok konuştum herkes karşı çıktı yıllardır avrupaya gidemiyorsak sebebi bu adamdır. defansta oynadığı sürece avrupa ya gidememiz tesadüf mü ? seni alkışlayablar utansın. seni bu takıma alıp da oynatanlar utansın. kişiliğine lafım yoktu ama bugün onu da gösterdin. defol git takımdan 3-4 yıl sonra ikinci ligde görürüz seni.

mümkünse bir daha takimda "profesyonel" yerli futbolcu istemiyorum. istedigi kadar iyi olsun. hasta Galatasarayli degilse, veya olmaya niyeti yoksa uzak dursun. Servet ayri bir mesele zaten. bu topicte küfür serbest olmali aslinda. hak ediyor..

Üst Alt