#77 Albert Riera - Sayfa 298 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#77 Albert Riera

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eboue Riera ikilisi gibi bekler gelmez artık.Şimdi telleslerle uğraşıyoruz topçu olacaklar diye.Ulan elinde olmuş adam var.Riera nın aldıgı para battı herkese.

Herzaman Melo´dan yedigi o tarihi dayak ve ardindan cektigi tarihi iskence ile hatirlayacagim. Cok severdim Riera´yi, hele o yedigi dayaktan sonra saha icinde daha da kabadayilasmasini hic unutamam... Pozisyon bilgisi iyi degildi dogal olarak, ama hic degilse o 1.90 boyu ile sert oynayip, bu acigini kapatmaya calisiyordu...

hala ondan iyi sol beke adam bulamamamiz onun sol bekte iyi oldugunu gostermez aksine yonetimin, teknik heyetin beceri seviyesini gosterir. eldeki en iyi sol bekti fakat maasi 3 milyon mu neydi. kotulerin icinde en iyi sol bekti

yani hic biseyi beceremeyen bi teknik heyetimiz var ne yazik ki. bir iki seyi bari dogru yapsalar keske

Ne oyun kuruyodu be sol bekten biz ''ulan geriye dön bee'' diye bağırırken o dikine dikine oynardı ve bi şekilde topu kritik bölgeden çıkarırdı.Değeri bilinmeyen Galatasaray forması altında 2 şampiyonluk yaşamış oynadığı futboldan çok aldığı para konuşulmuş ki bana göre aldığı her kuruşu haketmiş Galatasaray tarihine geçmiş eski futbolcumuzdur.

Ne oyun kuruyodu be sol bekten biz ''ulan geriye dön bee'' diye bağırırken o dikine dikine oynardı ve bi şekilde topu kritik bölgeden çıkarırdı.Değeri bilinmeyen Galatasaray forması altında 2 şampiyonluk yaşamış oynadığı futboldan çok aldığı para konuşulmuş ki bana göre aldığı her kuruşu haketmiş Galatasaray tarihine geçmiş eski futbolcumuzdur.

top post m8

Hadi riera gitti, Eboue'ye parasını ödediğimiz halde neden oynatmıyoruz?

Tarık çamdal'dan daha mı kötü savunacak sağ kanadı?

Ölüsü en iyi bekimiz yine..

bu forum kadar DONEK insanlar toplulugu gormedim ..

Ulan Drogba gitsin .. Ah gitmeseydi keske ..
Riera gitsin .. Ah geri don keske gitmeseydin
Amrabat gitsin .. Ah amrabat simdi olaydi **** on basardi

Dönek kafalar .. Sabirsiz adamlar .. hep sizlerden dolayi bu kulup ve takimdan bir cacik olmuyorrrrrrrrrrrr

Yine değeri geç anlaşılan eski güzide topçularımızdan biri,Albert Riera.Telles'i felan görünce kurban olayım ben Riera'ya.Dürüst geri getirir inş.Telles'i de Brezilya'nın kasaba takımlarından birine salsınlar gitsin.

bu forum kadar DONEK insanlar toplulugu gormedim ..

Ulan Drogba gitsin .. Ah gitmeseydi keske ..
Riera gitsin .. Ah geri don keske gitmeseydin
Amrabat gitsin .. Ah amrabat simdi olaydi **** on basardi

Dönek kafalar .. Sabirsiz adamlar .. hep sizlerden dolayi bu kulup ve takimdan bir cacik olmuyorrrrrrrrrrrr

Dönekler çok oldugunu katiliyorum da bazen duruma göre yorum yapmak lazim.

Mesela Drogbayi artik Galatasarayda görmek istemeyen insanlardan birisiyim, ama Burak/Umut/Pandev ne kadar berbat oldugunu gördükten sonra simdik Drogba geri gelmek istese hemen evet derdim.

Amrabat ne kadar dandik oyuncu olsa, CLde fena olmazdi. Adam pek defans etmeyen rakiplere karsi o kadar kötü oyuncu degil.

Dönekler çok oldugunu katiliyorum da bazen duruma göre yorum yapmak lazim.

Mesela Drogbayi artik Galatasarayda görmek istemeyen insanlardan birisiyim, ama Burak/Umut/Pandev ne kadar berbat oldugunu gördükten sonra simdik Drogba geri gelmek istese hemen evet derdim.

Amrabat ne kadar dandik oyuncu olsa, CLde fena olmazdi. Adam pek defans etmeyen rakiplere karsi o kadar kötü oyuncu degil.

Iste is isten gectikten sonra kiymete biniyor . Sabir herseyin onceligidir .. bizim toplumda malesef yok . O yuzden de basari yok .

Riera'nin kiymetini bilen und gitmesine hiddet ile karsi cikan 3 5 adam vardi burda [HC und ES basta olmak uzere ,as alw] futbolun kara cahillerinin bunu bir kenara not dusmesinin kayda deger bir action olacagi asikar

Son düzenleme:
unutmayacağım seni riera,matador selamını hele.

heleki melonun kavgasından sonra formayı alıp bir daha vermemesini hiç unutmucam.

muhtemelen öyle bir kavga olsa ts tayfası ağlayıp sızlardı bir daha top oynamazdı maça başlasa umursamazlardı takımı keza şuanda öyleler

Cok klas bir topçuydu. Telles'ten fazla katkı veriyordu haftalarca oynamasa bile. Tam bir profesyoneldir.

Bugün Riera ve Elmander'in hâlâ kadroda olmalarını çok isterdim.

Bu iki oyuncunun gitmemesi gerekiyordu.

Albert Riera @11RIERA11 · 14 dk. 14 dakika önce

Time to stand up @GalatasaraySK
1f616.png
and use these defeats to learn! Remember it's not how starts, it' how finishes
1f3c6.png
#aide #cimbom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt