#77 Albert Riera - Sayfa 300 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#77 Albert Riera

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
albert_riera_22166.jpg

Gece gece nedense aklıma geldi bu adam..

İlk geldiğinde çok ümitliydim Tarzını biraz harry kewell a benzetirdim çok temiz sol ayağı vardı o kadar hücum yönü iyi değildi ama

Düşününce 2 lig şampiyonluğu ve şampiyonlar ligindeki başarıda bu adam hep varmış, defansta sağlamdı tatlı sertti ortasahada top tutartı top ayağındayken güvende olurdu geriden oyun kurardı rahatlatırdı takımı klas paslar atardı hücuma kontrollü çıkardı isabetli sağlam orta açardı, takıma nefes aldırırdı kalite adamdı Teknikti hava toplarında etkiliydi.

Schalke maçındaki burağa asisti ,juventus maçları ,kadıköydeki şampiyonluk maçındaki soğukkanlılığı ilk aklıma gelenler son yıllardaki başarıda meloyla beraber takımın belkemiğiydi nedense ortalıkta yok zannedilirdi, eleştirilirdi.

Gidince yerine gelen Telles, Tarık ı görünce büyük hata yaptığımızı anladım...

Yazık oldu yazık

Son düzenleme:
hakan ünsal kaç sene dolu dolu oynamış bir bak kariyerine, blackburn sonrasına bakmak doğru bir mantık değil. riera dediğin adam 1 sene iyi 1 sene kötü 1 senede vasat oynadı efsanemi hayır ama saygı duyulcak izlerde bıraktı denebilir. ama hakan ünsalın yanından geçemez hem topçulukta(solbekte) hem galatasaray kariyerinde 15 yaşındaki çoçuk riera > hakan ünsal der ancak kusura bakmayın.

hakan ünsal kaç sene dolu dolu oynamış bir bak kariyerine, blackburn sonrasına bakmak doğru bir mantık değil. riera dediğin adam 1 sene iyi 1 sene kötü 1 senede vasat oynadı efsanemi hayır ama saygı duyulcak izlerde bıraktı denebilir. ama hakan ünsalın yanından geçemez hem topçulukta(solbekte) hem galatasaray kariyerinde 15 yaşındaki çoçuk riera > hakan ünsal der ancak kusura bakmayın.

Birincisi Ergün Penbe'den sonraki sol bekler sıralamasında Hakan ve Riera'yı kıyaslarsak, Riera ezer geçer. Hakan Ünsal 2002 sonrası perte çıkmış, sıradan bir topçuydu ki FT bile kadro dışı bırakmıştı bir dönem. Hakan'ın Galatasaray düşmanlığı da 2002 sonrası dönemde yaşamış olduklarına dayanır. Fatih Terim'in en büyük hatası, ikinci döneminde eski öğrencilerini geri toplamak olmuştur. Hakan Ünsal, Ümit Davala gibi. Benim kastım da zaten bu ikinci dönem performansıdır.

Birincisi Ergün Penbe'den sonraki sol bekler sıralamasında Hakan ve Riera'yı kıyaslarsak, Riera ezer geçer. Hakan Ünsal 2002 sonrası perte çıkmış, sıradan bir topçuydu ki FT bile kadro dışı bırakmıştı bir dönem. Hakan'ın Galatasaray düşmanlığı da 2002 sonrası dönemde yaşamış olduklarına dayanır. Fatih Terim'in en büyük hatası, ikinci döneminde eski öğrencilerini geri toplamak olmuştur. Hakan Ünsal, Ümit Davala gibi. Benim kastım da zaten bu ikinci dönem performansıdır.

boş yapmışsın hakan ünsalın karakterini bende eleştirdiğimi söyledim zaten, hikayeyi 2002 den başlatman komik, fersah fersah daha önde hakan ünsal rieradan.. çok biliyorsan anket aç mağdem görelim rieramı en iyi 2.solbekmiş yada hakan ünsalmı hatta ünsal 1 de neyse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt