7Days EuroCup Takip Başlığı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7Days EuroCup Takip Başlığı

Bourg normal grupları lider bitirmiş ama boşa bitirmemiş. Bayağı sert ve yıpratıcı bir takım. Beşiktaş'ın skorerlerini çok iyi sindirdiler.

Bourg normal grupları lider bitirmişti ve bu geceki maçta da Beşiktaş'ı süpürerek finale çıktılar. Finalde Paris- bourg serisini kazanan şampiyon olacak ve gelecek sezon euroleague'de yer alacak. Bourg takım olarak mükemmel ama eminim herhangi bir oyuncusu bize gelse burun kiviracagimiz isimler.

images

Bourg normal grupları lider bitirmişti ve bu geceki maçta da Beşiktaş'ı süpürerek finale çıktılar. Finalde Paris- bourg serisini kazanan şampiyon olacak ve gelecek sezon euroleague'de yer alacak. Bourg takım olarak mükemmel ama eminim herhangi bir oyuncusu bize gelse burun kiviracagimiz isimler.
Pota altı oyuncularını çok beğendim. Atılanda atılana kadar çok iyiydi ve fiziksel avantajını iyi kullanıyordu diğeri de ayakları hızlı mobil uzundu. İkisini de seneye bizim takıma isterdim. Bizim mevcut uzunların yerine.

İlk maçta da yazmıştım Massa’yı isterim.

Biz maalesef sezon başı takımı mitrovice emanet edip, yanlış yabancı transferleri yaptık ve karman çorman bir oyun anlayışıyla oynadık. Bourg ise tam bir koç takımı olmuş. Umarım gelecek sezon yakup sekizkök iyi yerli rotasyonumuzun yanına iyi yabancılar aldırıp tam bir koç takımı yapar. Zaten iyi bir takım kurulursa Galatasaray'ımız büyüleyiciği taraftarıyla bir avrupa kupası daha getirebiliriz. Bcl Galatasaray gibi basketbol kültürü olan kulüp için kolay bir hedef olmaliyken, biz 3 sezonda da çeyrek final bile göremedik yanlış planlamalar yüzünden.

Gelecek sezon katılırsak rahat kazanırız Eurocupu. Ekrem memnun hamlesiyle birlikte çok iyi yerliler çektik. Euroleague bile kalite olarak sırıtırken eurocup cok basit duruyor. Geçen sezon berbat halimizle bile final oynamıştım bu turnuvada. Yani eurocupta final falan görmek öyle önemli başarı değil Türk takımları için.

Üst Alt