7'de 7 şampiyon yapar mı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7'de 7 şampiyon yapar mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 7'de 7 şampiyon yapar mı?

Maçın özetini tekrar izledim de şu Alex de Souza denen mahlukat fenerden ayrıldığı gün bu ülkeden defolduğu gün bayram yapıcam çatlayana kadar göbek atıcam yemin ediyorum buraya yazdım...

Ben hayatımda bir futbolcunun bir takıma bu kadar katkı sağladığına ilk defa şahit oluyorum...

Alex de alex,alex de alex,ne alexmiş arkadaş ya,bu salağı tutucaz diye bütün orta sahamızı adamın peşine takıyoruz...

Adam 33 yaşına geldi hala 6 kişiyi çalımlayıp aralarından top çıkartıyor :mad:

Hakemlerde bu herifin yanında sanki dokunulmazlık kalkanı var üstünde ineğin,dokunuyorsun buna faul..

3te 3 yaparsak kesinlikle 2. sıradayız.

bursasporu es geçiyorum simdilik

28. hafta

Ankaragücü - Beşiktaş (puan kaybı muhtemel)

Fenerbahçe - Kayserispor (fener alır gibi)

Sivasspor - Galatasaray (1/3)

29. hafta

Beşiktaş - Trabzonspor (puan kaybı muhtemel)

Ankaraspor - Fenerbahçe (fener hükmen galip)

Galatasaray - Diyarbakırspor (2/3)

30. hafta

Manisaspor - Galatasaray (3/3)

Fenerbahçe - Beşiktaş (ya ikisi yada biri puan kaybedicek)

ve hatta 31. haftaya bakarsak

Kasımpaşa - Fenerbahçe (iki teknik adam içinde önemli bir maç)

Beşiktaş - Sivasspor (bjk bu macı alır gibi)

biz kendi önümüze bakıp kendi maclarımızı kazanırsak sampiyon oluruz.zaten bütün maclarımızı kazanırsak bursa ile aramızdaki farkı 2 ye düşürmüş oluyoruz.ve bursa bizim dısımızda bir beraberlik alırsa eger kendi sahamızda 2 farklı yenmiş isek sampiyon oluruz eger 1-0 yener isek de averaja bakılır.

averaj olaylarınada bakarsak 30 bursa 23 gs duruyor eger biz 7/7 yaparsak bu rakam 35 civarına cıkıcaktır.bursada bizden - averaj alıcak bize + averaj yazılıcak yendigimizi varsayıyorum.ve bursanın 1 mac berabere kaldıgını hesapladık.averajlarla sampiyon olabiliriz bu durumda.iç saha maclarımızda olabildigince gol atmaya calısalım

Sorun bizim inanmamiz degil. Bizimle birlikte futbolcularinda inanmasi ama ben sahsen o isigi goremiyorum su anda. Son fener macinda gordukki ne sahadaki futbolcularin, ne de stadta hemde kendi evinde taraftarimizin boyle bir inanci kalmamis.

Insallah yanilirim ama su andaki goruntu itibariyle ikinci olup sampiyonlar ligine kalmak bile buyuk basari olacak.

Biz devamlı 3 puanları alırken rakiplerin ağzı açık ayran budalası gibi bolbol yenilgi ve kendi aralarındaki maçlarda beraberlik alması için duaya çıkmamız gerek. Şampiyon olursak bu mucizedir başka birşey değil.

Bu haftalarda şampiyonluğa oynayan hiçbir takım kolay kolay puan kaybetmez. Fark yine 5 puan ama Fenerbahçe maçından önce takılmasını beklediğimiz sadece Bursa varekn şimdi bu sayı 3'e çıktı. Bursa ve Fenerbahçe'nin bay geçecekleri Ankaraspor maçları var. Dediğim gibi bu haftalarda sıralamalar fazla değişmez, hedefi olan takımlar çok puan kaybı yaşamazlar. Ama bu süreçte Fenerbahçebin Beşiktaş'la, bizim de Bursa'yla maçımızın olması hesapları yine de bozabilir. Yalnız sorun şu: Biz 7'de 7 yapabilir miyiz? Bunda şüpheliyim.

eski oyuncularımızn yanı abilerınn vereceği destek (cunku dısardan cok köstek oluyolar ) taraftarın duzgun vereceği destek futbolcununda bıraz ınanması bısı sampiyon yapacaktır ama bunların bır araya gelmesı cok zor gıbı

takım toparlanırsa 0 hata olursa yaparız bireysel hatalar yüzünden 9 puan pisi pisine gitti

her düsüsün bir cikisi vardir

yeterince dibe vurduk daha kötüsü olamaz

7de 7 yapin kesin Sampiyon oluruz

Biz dahil 7 de 6 yapan kesin şampiyon olur 7 ye bile gerek yok... Tabi bizim bu kaybı Bursa maçında yapmamamız kaydıyla...

Önümüzdeki 4 maçı alırsak şampiyon oluruz..Ama zor görünüyor şimdilik şampiyonluk...Hafta sonu Bursa ve fener puan kaybederse ve biz de kazanırsak yeniden motive olup geri dönüş yapabiliriz...

beyler iki hafta sonra işler öyle bir değişecekki.tekrardan şampiyonluk havasına gireceğiz eminim.sene sonu kupayı kaldıran konuşulur sene boyu.sonrada volkan o tuttuğu kıçına binbir türlü gifler yaparız inşallah :)

bence bu konu hit olmalı.rakipleriniz nekadar takılırsa umudumuz o kadar artar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt