7'de 7 şampiyon yapar mı? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7'de 7 şampiyon yapar mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 7'de 7 şampiyon yapar mı?

Ortada 21 puan var.Bu ciddi bir rakam. 21 puanı almak elbette şampiyonluk için yeterli olabilir. Yalnız oynanan futbol bu ümidi vermiyor kimseye. Asıl sorun bu.

Arkadaşlar yanlış anlamayın ama şampiyonluk umrumda değil bu sezon.Şu takımın ne olduğunu nasıl futbolcular alınması gerektiğini TSL'nin nasıl bir lig olduğunu teknik ekip bu sezondan sonra anlamış olacak.Takım ona göre şekillenecek.

7'de yedi şampiyon yaparmı orasını bilmem ama 21 puan demek şuana kadar aldığımız puanların neredeyse yarısı demek..Bilmem bu birşey ifade ediyormu ?

Yapar demiştim, artık yapmak zorundayız diye eklemek istiyorum şu son günlerde çıkan haberlere inat.

Biraz gurur yapın da 7de7 yapın bari.

yapabilir kesin yapar demek doğru olmaz çünkü ipler artık elimizde değil.ha birde bizim ruhsuzların içine metin oktay ruhu girmeli 7,de 7 yapabilmek için.

7 de 7 nin Galatasaray'ı şampiyon yapacağına eminim.

Ama tabii asıl sorun 7 de 7 yapabilir miyiz? Şu an takım bu güveni vermiyor.

Hatta hedef küçültelim, önümüzdeki 3 maçlık periyoda bakalım, hedef 7 de 7 olmasın 3 'te 3 olsun. [Sivas(D), Diyarbakır, Manisa (D)]

3 'te 3 yaparsak üstümüzdeki takımların aralarında yapacakları ve zorlu maçlar sebebiyle, Bursa maçına zirveyi ele geçirme maçı formatında çıkabiliriz. Onu da başarırsak şampiyon olabiliriz.

Herşey inanmakla başlar, başaramazsak birşey kaybetmeyiz. Ama başarırsak gerçekten rakiplerin uzun yıllar unutamayacağı bir sezona daha imza atmış oluruz.

Var mısınız?

1. bursa, 2. gs olsun bu sezon...ama gs bursayı yenerse bjk yada fb birinci olabilir..

Başkan FR yi gelecek senede tutacakmış..Diyelim tuttunuz ne yapacak farklı bu seneden ? Yani bu sene neyi neden yapamamış da seneye yapacak onu bilelim? Desin ki bu sene şu şu nedenler iyi geçmedi seneye şunu şunu yapıcam...Transfer mi isteyecek yeni ? Kimleri isteyecek bunları planlamış mı ? Yoksa yine kara torbadan komisyoncularla mı aranacak ? Şunu demek istiyorum, FR nin ne Gs ile ne Tr ile ilgisi alakası ve heyecanı yok. Adamın derdi 10 milyon Ero yu alıp bu arada basamak yapabilirse tekrar avrupada takım çalıştırmak. GS ile ilgi en küçük bir projesi planı geleceği yok adamın. Bunu da normal karşılıyorum. İşsiz kalmış, iyi para verilmiş neskens abisini de iş bulup almış gelmiş. Adamların kafası burada değil sadece cebleri burada. Hiçmi işe yaramadı FR nin gelmesi. Yaradı tabi, Gs nin adı geçti haberlerde, ispanya hollanda ilgilendi gs ile bakalım ne yapacak diye. Yaniş kuru sıkı haber ve reklam dışında GS kendi reklamını takır takır oynayıp avrupada yapamadı. Fb nin transfer reklam ve haberleri gibi. Para reklamı, oyun reklamı değil.

Diyelim ki FR , avrupadan yine takım bulamadı ve kaldı, en az 5 tane yeni transfer yeni takım yeni maliyet yeni borç yeni yapılanma ve yeni zaman isteyecek. Gelecek senede başarısız demektir bu. Ondan sonra ya yeniden uzatacaksınız sözleşmesini yada dayanamayıp göndereceksiniz. Peki bu durumda harcanan boşa zaman ve paranın hesabını kim verecek ? Bunu görmek için falcı olmaya gerek yok. Ben uzun vadeli enerjik, başarıya aç, mümkünse yerli, özel yaşamı düzgün ve kalıcı adamlarla uzun vadeli sözleşme yapılması ve sabredilmesi taraftarıyım. FR gibi para için gelen, kafası karışık ve ilk fırsat da uçacak adamlarla değil.

Sivas ve Diyarbakır maçları ilaç olur takıma..Büyük ihtimal 2 sini de kazanacağız. Fener bu arada sadece Kayseri'yle oynayacak ve sonrasında Ankara'dan havadan 3 puan gelecek. Sonra da Beşikta ile oynayacaklar. Bursa'da bundan sonra büyük bir düşüş bekliyorum ve bu hafta Antep'e puan kaybedecekler bence. Yani önümüzdeki 3 maçı kazanmak bize hemen ardından Bursa'yla bir final maçı yapma şansı verecek. Takımın bu hafta kazanması üzerindeki kötü havayı atması bakımından çok önemli. Yukardakilerden biri mutlaka puan kaybedecektir bu hafta. Yeter ki biz kazanalım öncelikle..

1. bursa, 2. gs olsun bu sezon...ama gs bursayı yenerse bjk yada fb birinci olabilir..

Başkan FR yi gelecek senede tutacakmış..Diyelim tuttunuz ne yapacak farklı bu seneden ? Yani bu sene neyi neden yapamamış da seneye yapacak onu bilelim? Desin ki bu sene şu şu nedenler iyi geçmedi seneye şunu şunu yapıcam...Transfer mi isteyecek yeni ? Kimleri isteyecek bunları planlamış mı ? Yoksa yine kara torbadan komisyoncularla mı aranacak ? Şunu demek istiyorum, FR nin ne Gs ile ne Tr ile ilgisi alakası ve heyecanı yok. Adamın derdi 10 milyon Ero yu alıp bu arada basamak yapabilirse tekrar avrupada takım çalıştırmak. GS ile ilgi en küçük bir projesi planı geleceği yok adamın. Bunu da normal karşılıyorum. İşsiz kalmış, iyi para verilmiş neskens abisini de iş bulup almış gelmiş. Adamların kafası burada değil sadece cebleri burada. Hiçmi işe yaramadı FR nin gelmesi. Yaradı tabi, Gs nin adı geçti haberlerde, ispanya hollanda ilgilendi gs ile bakalım ne yapacak diye. Yaniş kuru sıkı haber ve reklam dışında GS kendi reklamını takır takır oynayıp avrupada yapamadı. Fb nin transfer reklam ve haberleri gibi. Para reklamı, oyun reklamı değil.

Diyelim ki FR , avrupadan yine takım bulamadı ve kaldı, en az 5 tane yeni transfer yeni takım yeni maliyet yeni borç yeni yapılanma ve yeni zaman isteyecek. Gelecek senede başarısız demektir bu. Ondan sonra ya yeniden uzatacaksınız sözleşmesini yada dayanamayıp göndereceksiniz. Peki bu durumda harcanan boşa zaman ve paranın hesabını kim verecek ? Bunu görmek için falcı olmaya gerek yok. Ben uzun vadeli enerjik, başarıya aç, mümkünse yerli, özel yaşamı düzgün ve kalıcı adamlarla uzun vadeli sözleşme yapılması ve sabredilmesi taraftarıyım. FR gibi para için gelen, kafası karışık ve ilk fırsat da uçacak adamlarla değil.

İyide hocam bu ülkede futbolcu olsun td olsun avrupada gözü olmayan biri varmı? Senin kaptanının bile gözü avrupada.. Sabrin servetin mtopalın anlaşma olsa ilk fırsatta avrupaya gitmezmi?

Yok gs için planı yokmuş falan saçma şeyler.. Gs için plan yapmazsa başarıya koşamazsa kim ister avrupadan rijkardı..

Ayrıca saydığın ölçülerde bir td yokki.. GEnç bir türk td olsa 2 yıl üstüste şampiyon olduk diyelim onunda gözü avrupada olacak avrupada olmasa bile milli takımı isteyecek..

Bizim anlayamadığımız birşey var. biz ülke olarak futbolda 2. klasmandayız.. 2.klansmanda başarılı olanlar 1.klanmsana yani avrupaya gider.. Neden kabullenemiyoruz bunu ? porto, psv, ajax , hatta lyon fransa takımları kabul ediyorda biz niye edemiyoruz..

Bizim man u gibi "devamlılığa" değil "kendini yenileme" sistemimiz olmalı..

10 yılda 20 yılda bir 1 "ARDA" çıkarmakla kendimizi yenileyemeyiz. Paraları çarçur edip avrupada tutunamayan elano gibi sorumsuz olan lincoln , keita gibi adamlara servet yağdırıp zaman geçiririz ancak..

Rijkaarda o parayı sadece bizmi teklif ettikte bize gelmek zorunda kaldı?

Avrupanın orta seviydeki bütün takımları o parayı verirdi,ayrıca rijkaard sırf para için takım çalıştıracak bir yapıda insan değil.

Senin dedğinin gibi yaptık hoca değiştirdik diyelim tyeni gelen adamda transfer istemeyecekmi? O zamanda paralar uçmuyacakmı ya yine başarı olmazsa bunun hesabını kim verecek?

Matematik yapmaz diyor. Hele ki 3 rakibin 2si ezeli ise malesef yapmaz. Onlarda puan kaybederse ufak ihtimal aradan sıyrılırız. Bana sorarsanız geçtim şampiyonluğu CL şansımız bile aynı oranda tehlikede.

Fenerbahçe - Beşiktaş, Bursa - Beşiktaş maşları çok önemli. Beşiktaş 6 puan çıkarırsa şampiyon olur. Bizim için en iyisi Fenerbahçe maçından 3 Bursa maçından 1 puan ile ayrılmaları olur.

Matematik yapmaz diyor. Hele ki 3 rakibin 2si ezeli ise malesef yapmaz. Onlarda puan kaybederse ufak ihtimal aradan sıyrılırız. Bana sorarsanız geçtim şampiyonluğu CL şansımız bile aynı oranda tehlikede.

O ezeli rakipler birbirleriyle maç yapacak ama.

Matematik'in bunu da söylemesi lazım:rolleyes:

7 de 7 şampiyon yapar. hatta 7 de 6 bile yapar. fb maçında berabere kalmış olsak 5 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubilyet bile yapardı..

şampiyonluk biraz zor gibi 7 de 7 tabii şampiyon yapar diğer maç sonuçlerına göre şimdiden ligi 2. bitirelim ben raziyim.

Ben Beşiktaş'ı bu konuda iddalı görmüyorum.Fener Kayseri maçında puan kaybı yaparsa ben inanmaya başlayacağım.7'de 7 yapmak zorundayız zaten her durumda.Bursa strese girecektir.Burdaki anahtar Fener'in puan kaybetmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt