8+3 Sorunsalı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

8+3 Sorunsalı

Angelino takımdan çok kopuk görüntü veriyor. Böyle devam ederse, devre arasında gönderilip yerli bir solbekle orası tamamen yerlilere bırakılabilir. Alanyasporlu Yusuf Özdemir' den başka isim aklıma gelmiyor şimdilik, onu da çok az izleyebildim...

Yanlış anlaşılmasın, Angelino' dan ümit kesmedim; bildiğimiz gibi oynarsa birçok maçta kilidi çözebilecek bir oyuncu. Ancak önünde Zaha ve Kerem' in oynaması muhtemel olduğu için aşırı ofansif kalabileceğini zaten konuşuyorduk. Dediğim gibi, gidişata göre oluşabilecek bir opsiyondur...

Abdülkerim-Kaan-Kazımcan üçlüsü düşünülmeli. Hücumdaki kaliteli ayaklardan taviz veremeyiz. Kadronun alternatifli olması kötü bir şey değil 2 sene önce ilk 11 oynayacak oyuncu yoktu kadroda. Şimdi söylenen yeni transferler gelirse 2 tane ilk 11 çıkaracağız neredeyse.

1 yerli eklemesi yapılacak diye üniversitede tez yazdırmadığınız kaldı. Alternatifli geniş bir kadromuz var. Hoca halledecektir.

Anlık yerli algoritması;

1. Abdülkerim
2. Kerem A.
3. Kaan (ÖL/sağbek/stoper)
4. Berkan
5. Kazımcan
6. Demirbay
7. Barış
8. Emin
9. Halil
10. Günay

Angelino takımdan çok kopuk görüntü veriyor. Böyle devam ederse, devre arasında gönderilip yerli bir solbekle orası tamamen yerlilere bırakılabilir. Alanyasporlu Yusuf Özdemir' den başka isim aklıma gelmiyor şimdilik, onu da çok az izleyebildim...

Yanlış anlaşılmasın, Angelino' dan ümit kesmedim; bildiğimiz gibi oynarsa birçok maçta kilidi çözebilecek bir oyuncu. Ancak önünde Zaha ve Kerem' in oynaması muhtemel olduğu için aşırı ofansif kalabileceğini zaten konuşuyorduk. Dediğim gibi, gidişata göre oluşabilecek bir opsiyondur...
Değerli yorumlarınız için teşekkürler

Abdülkerim-Kaan-Kazımcan üçlüsü düşünülmeli. Hücumdaki kaliteli ayaklardan taviz veremeyiz. Kadronun alternatifli olması kötü bir şey değil 2 sene önce ilk 11 oynayacak oyuncu yoktu kadroda. Şimdi söylenen yeni transferler gelirse 2 tane ilk 11 çıkaracağız neredeyse.
Boey yerine Kaan, Angel yerine Kazım. Sorun çözülüyor doğal olarak.

Boey' den vazgeçilemez bu kadroda. Kaan, herkes sağlam olduğunda bile ÖL olarak ilk tercih olmalı şu an için...
Boey vazgeçilemez bir görüntü vermiyor son haftalarda. Önümüzdeki 1-2 maçta aksini ispatlamazsa bu fikrim daha da güçlenir. Sağ tarafta çift taraflı güven veren bir isim olmadıkça Kaan'ı ÖL yapma fikri çok mantıklı gelmiyor.

Pendikspor istanbulspor gibi maçlarda günay-abdülkerim-kazımcan

Zorlu deplasman ve derbilerde Abdülkerim-kazımcan-kerem demirbay

Apo, Kerem banko oynar. 3. yerliyi ise en sırıtan yabancının kim olduğu belirleyecek. Kafaya fazla takmayın.

Kaan’ın 90 dk maçı yok, bence çok büyük beklentiye girmeyin hele de orta saha gibi geniş alan savunması gereken bir bölgede.

Topu iyi kullanıyor da topsuz isteneni verir mi konusu muamma, oyunu yıkıp ribaundları alsın kafasıysa o da kolay maçlarda işler anca.

Boey vazgeçilemez bir görüntü vermiyor son haftalarda. Önümüzdeki 1-2 maçta aksini ispatlamazsa bu fikrim daha da güçlenir. Sağ tarafta çift taraflı güven veren bir isim olmadıkça Kaan'ı ÖL yapma fikri çok mantıklı gelmiyor.
Boey' in son maçta kötü görünmesinin sebebi, defalarca iki rakip oyuncuya karşı tek kalması idi ki yine de girdiği ikili mücadelelerin tamamına yakınını kazandı, daha ne yapsaydı? Bunlar maç başlığında konuşuldu...

Kaan’ın 90 dk maçı yok, bence çok büyük beklentiye girmeyin hele de orta saha gibi geniş alan savunması gereken bir bölgede.

Topu iyi kullanıyor da topsuz isteneni verir mi konusu muamma, oyunu yıkıp ribaundları alsın kafasıysa o da kolay maçlarda işler anca.
Çekincelerine katılıyorum ama direkt 6 no olarak Berkan' dan daha yeterli olabileceğini düşünüyorum; en azından denenmeli. Hocanın Torreira' yı 6,5 veya 8 gibi kullanacağı anlaşılıyor, Demirbay olmaz; geriye de başka kimse kalmıyor. Yeni 6-8 gelir ve beklentiyi karşılarsa o oynayacak zaten...

Üst Alt