#8 Cumhur Yılmaztürk


Cevap: #8 Cumhur YılmaztürkCumhur'un A Takımda Ayhan'dan daha yararlı olacağını düşünüyorum. Fazla göze batmayan bir oyun tarzı var.
 
Cevap: #8 Cumhur YılmaztürkArkadaslar bilginiz varmi Cumhur nasil bir oyuncu kanat mi,defansiv orta sahami,yoksa da ofansiv mi.Merakimin nedeni Rijkard din bu cocugu antrenmalnara cagirmasi.Antalyadaki kapta bugunku antrenman resimlerinde gordum oda oradadi.
 
Cevap: #8 Cumhur Yılmaztürkfanatiğe göre gençlerbirliği maçında ilk 11de başlayacak..Oyuncu hakkında bilgisi olan var mı?
 
Cevap: #8 Cumhur YılmaztürkFazla sorumluluk almadi, oyunda pek gozukmedi. Bi Berkin, Emre veya Serdar kadar kumasini belli ettirmedi.
 
Cevap: #8 Cumhur YılmaztürkMehmet Güvenden farkı olmaz.farkı olsun veya olmasın her zaman altyapıdan gelen oyuncuları tercih ederim mehmet güven olsaydı mustafa sarp'dan daha kötü mü oynardı? bence değil, kendi yetiştirdiğimiz oyunculara şans vermeliyiz hem de yaşına bakmaksızın, bir oyuncu yetenekliyse 16 yaşında da olsa ona forma verilmeli, örnek:emre çolakdemek istediğim bizde bir oyuncu 25 yaşına geliyor hala gelecek vaadeden umut beslenen genç çocuk muamelesi görüyor bir oyuncu 17-18 yaşında formayı kapamıyorsa o oyuncudan çok büyük şeyler beklememek lazım.
 
Üst Alt