#8 Ryan Babel - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kötü değil. Top indirmesi first class. Top indirmeleri sayesinde rakip sahada daha fazla top tutabildik. Ayrıca çok sağlam kolay kolay top kaybetmiyor.

Ancak kanat mı 2. Forvet mi desem. Ben 2. Forvet derim.

Maç içinde savunmayı pek sallamadı. Bir kaç pozisyonda rakibini kovalamadı bile. Sık sık yerinde olmadığı için sol kanat savunmada çok boş kaldı

Gelirken de olmaz dedim şu an da olmaz diyorum son 2 maçtır çabalıyor gibi ama yok abicim yok bizim takım ağır adamları kaldırmıyor

O karşı karşıya kalacağı pozisyon hariç, top kontrolleri inanılmazdı değişik bir tezat oldu maalesef tek onda kontrol edip, diğerlerinde etmese daha iyi olabilirdi. Ben bu maç etkili buldum.

Babelin neden her maç 90 dk oynadığını umarım anlamışsınızdır.. Hocanın hiçbir hücum planı yok takım kangren olduğu için paso muslera top şişirmek zorunda kalıyor o topları da alacak tek adam babel.. Bu kadar aciz durumdayız maalesef hoca taktik icabı oyunda tutuyor tabi buna taktik denirse

Aynısını yazmaya girdim, Muslera'nın şişirip Babel'in indirdiği toplar harici hiçbir oyun planımız yok o yüzden bu adam sahada ölmediği sürece sanmıyorum ki oyundan çıksın. Ben fena bulmuyorum forvette ama pas atması gereken hızlı oynanacak yerlerde ayağında topu eveleyip atağı öldürüyor sürekli. büyük sıkıntı.

Zaten top rakipden bağımsız 10 dakika kaliyo 8 dakiaksinda bu tutuyo bunu çıkarırsak rakip takımı izleriz..pas yapamiyo ki takım bu oynamasın ver babele izle ver babele izle Bu adam bjeke de paso aray kaçan adamdı boşa kaçıp gol atan adamdı ..Adama top getiren yok ki adam bejekdekinden daha çok yoruluyo top alıp tutacam diye kaybolup gidiyo..Bu herif falan değil sorun ki takımın en klas oyuncularından bu adam sorunumuz taktik plan eksikliği net

Üç senelik sözleşme ve sene başı 3.5 milyon Euro net maaşı var.

Gelirken karşıydım ama yaşı nedeniyle büyük düşüşe geçmeden önce bir iyi sezon geçirebilir belki demiştim ama yanıldım.

Bugün tüm ataklarda babele uzun top atıldı ve çoğunu indirdi. Takimin ayakta kalan isimlerindendi.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt