#8 Ryan Babel - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Babel'e bu maç özelinde söylüyorum boşuna yükleniyorsunuz. Kadro kaliten malum. Ki Babel ona rağmen dünya kadar top indirdi , bir ara çizgide birini yatırdı.

Önünde Casemiro Kroos , arkanda Varane , Ramos kolay mı 90 dakika havaya atılan bütün toplar neredeyse Babel'e atılmışken düşmemesi.
Bu maç aşırı faydalıydı , son 2 maçtır düzelme var , takımı sırtlıyor yoktan yere yüklenmeyelim.

Basarili olmak istiyorsak Feg veya Babelden birini tercih etmeliyiz ikisi ayni anda sahada oldugu zaman cok harketsiz kaliyor ve pozisyona girmemiyoruz ilk yari oyle yada boyle net pozisyonlara girdik ne zaman Feg ile Babel ayni anda oynamaya basladilar yani 2. Yari dogru durust top kapamamamaya basladik ve dogru durust pozisyon bulamadik

Biz bu adami yanlis kullaniyoruz. Geldiginde de demistim böyle yüksek kontrat yapmasak muhtesem bir hamle oyuncusu olurdu kendisi. Sonradan girip cok puan kazandirirdi bize bence.

Ama gel gör ki takimda hücum anlaminda hic bir plan olmadigi icin bu adama simsiki sariliyor hoca. Babel disinda sut cekebilen adam yok takimda neredeyse.

Arkasında adam eksiltebilen tempolu bir bek olsa daha az enerji sarfedip daha doğru yerlerde topla buluşabilecek. Podolski de benzer sıkıntıları çekmişti.

bu maça kadar hunharca eleştirdim bu herifi, dünkü maçta çok sağlam top tuttu ve çok top indirdi. zaten arkasında topçu olmayınca kanatta çok yalnız kalıyor.

Onyekuru'nun ne şartlar altında oynadığını düşünün işte. Adamın araksında bek yoktu jet motoru takmış gibi yardırıyordu. Elbette babel bu kadarını yapamaz. zaten onyekurudan sonra babeli hiç bir zaman sevmemiştim de dünkü maçta eleştirilecek en son adamlardan biriydi

Üst Alt