#80 Olimpiu Moruţan - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kanatlar, bekler bu kadar evlere şenlikken , emekli Babel’e takla attırıyorken bu kardeşimizi niye yeteneklerini en iyi gösterdiği sağ çizgiye atmadık. Tamam bence de 10 oynasın ama şu maç ikinci yarı sağ kanatta başlasa Feg ortada kalsa daha erken alırdık skoru bence.

Hırslı bir oyuncu değil diyordum ama dünkü azmini görünce fikrim değişti.. Bu çocuk da kerem gibi hırslı aslında ama karakteri çok silik özgüveni tam oturmamış buna yönelik bir rehabilitasyon yapmak lazım.. Keremin gelişimini gördükçe ondan bariz daha yetenekli morutanin daha iyi yerlere gelmesi gerekir..

Kesinlikle üstüne koyması gereken çok şey var stamina zamanla oturacaktır fazla kilo almasına gerek yok belki ayakta daha sağlam durmayı öğrense güzel olur çeviklik problemi yok çok rahat adam geçiyor zaten ama geçtikten sonra patlayıcı hızla ilerleyip gitmeyi öğrenmesi lazım çalım attığı adamın buna yetiştiği çok oluyor

Şut pas orta tekniği zamanla kusursuzlaşacaktır yeteneği olduğu belli. Defansif katkı ve pozisyon alması da güzel kontrayı da biliyor

Kerem' in özgüven ve oyun anlayışının yanısıra, fiziksel gelişimini de keyifle izliyorum ki onun da henüz ikinci sezonu. Yaşça aralarında sadece 6 ay var; onun kadar gelişim gösterse tutulmaz adam olur...

Son düzenleme:
kimse almaz :(

şaka bir yana düşüncemin arkasındayım. direkt 11 oynatmak yerine bir sağ kanat oyuncusu alıp değiştirip oynatmak ona da yardımcı olur bence. şu anki kadroda sorumluluğu altında eziliyor sürekli.

Bu taraftara anlatamazsın.
Benim görüşüm morutan bizde hiçbir zaman ilk 11 oyuncusu olamaz.Hadi ben yanıldım.Gerçekten muazzam bir gelişim gösterdi.ileride değişmez oyunculardan oldu.
Ama bu durum şu anda ilk 11 olmayacağı gerçeğini değiştirmez.
Arkadaş zaten ucuza almışsın.Yıllık ücretide normal.Bize çok net lazım olan kaliteli fark yaratacak sağ kanat ile dönüşümlü oynayacak.Bu kadar basit.Zaten kendisini geliştirmesi için yeterli süreyi muhakkak bulacak.
Gelişecek adam az oynasada çok oynasada her türlü gelişir arkadaş.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Su an macin uzun yayini var Gs tvde.dk 60 da marsilya ataga cikti,ve morutan ta geriden gelip topu öyle bi kazandiki..yani muthis.ilk marsilya macinda da defansif acidan cok iyiydi.hücum anlaminda yeteneklerini biliyoruz,acele
etmeden sakin bi sekilde dogru kararlari verdiğinde cok daha önemli bi oyuncu olacak ama defansif isleri bu genc yasta boylesine yapabilmesi buyuk iş

Son düzenleme:
Üst Alt