#80 Olimpiu Moruţan - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gayet yetenekli oyuncu bizde de ilk 11 oynayacak yeteneği var. Sadece öz güven kazanması gerekiyor ilk defa ülkesi dışına çıkmış biri zamana ihtiyacı var. Kerem'in ilk geldiği zamanı getirin gözünüze hatta çok değil 1-1.5 ay öncesini düşünün ve burada kendisine neler denildiğini bakın. Aynı Kerem öz güven kazandıkça yapmadıklarını yapmaya hatta yaptıklarını daha iyi yapmaya başladı özellikle genç futbolcularda bu özgüveninin oturması çok fark yaratıyor buda biraz zamanla olacak şeyler belki de Morutan'ın asıl yükselişini gelecek sene göreceğiz ama genç oyuncularda böyledir ve buna sabır göstermeliyiz eğer bu genç kadroları istiyorsak yan çöp, kazık demek çok gereksiz adam yeteneğini de gösteriyor çünkü maçlarda ama istikrarı yok bunun için de özgüven kazanarak ve oynayarak olacak.

bu adama çok fazla gereksiz defansif görev yüklüyoruz saf yetenek olarak en yetenekli topçumuz bence
Özellikle orta sahada oynadığında ve Feghouli ile birlikte olunca Feghouli'nin defansif zaafını kapatmak için mecburen bunları yapmak zorunda kalıyor. Gedson gelince orta sahaya ve arkasına inşallah Boey gelirse kendisi defansif olarak daha rahatlar ve ofansa daha çok ağırlık verir.

Hoca yi ben de çok eleştiriyorum. Bazı tercihlerini anlamakta zorluk çekiyorum. Ama morutan çok yönden eksik bir oyuncu , çok fazla top kaybı yapıyor v.s. Yedek kalmasını sorgulamam fazla.

Üst Alt