#80 Olimpiu Moruţan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hoş geldin Mr.Top kaybı.. Umarım başarılı olursun. 🖐 Bitiricilik konusunda sıkıntıları olsa da adam eksiltme özelliği işimize yarayacak baya. Daha olmuş bir oyuncu değil kumaşı var.

Feg gibi kullanıcaz. Kimse çizgiyi full kullanmasını beklemesin. Hoca pm kanat istiyordu en başından beri.

Uçup kaçan siyahi tarzında bir topçu istese şimdiye 50 defa gelmişti öyle bir isim. Dünyada Garry bulmaktan kolay ne var? Bunları yazıyorum ki yarın öbür gün morutan'ın bu profilde bir topçu olmadığını anlayıp sallamayın boşa.

Feg gibi kullanıcaz. Kimse çizgiyi full kullanmasını beklemesin. Hoca pm kanat istiyordu en başından beri.

Uçup kaçan siyahi tarzında bir topçu istese şimdiye 50 defa gelmişti öyle bir isim. Dünyada Garry bulmaktan kolay ne var? Bunları yazıyorum ki yarın öbür gün morutan'ın bu profilde bir topçu olmadığını anlayıp sallamayın boşa.
Sallayacaklar, Boey e bile ilk maçında çöp dediler.

Morutan çok değerli bi herif yav saf yetenek böyle adamı bulmak kolay değil işlenirse manyak kar ettirir bu eleman

Bu tip potansiyelli oyunculara hep varız. Eğer bir serbest kalma maddesi varsa, umarım verilen payı da düşünülerek bir rakam belirlenir. Genel olarak futbola yakın çevremden de Romanya liginin pek bir değer/kaydı göz önüne alınmıyor. Mesela 2 yıl boyunca Constantin Dima'yı izlediler. Tabii bu durum/izlenme 3-3,5 yıl önce idi. Adam şu an kulüpsüz ki, Romanya milli takımının da neredeyse tüm alt yaşlarında oynadı. Oyuncunun ham yeteneği önemli tabii ki ama, iş mental kısımda bitiyor. Yoksa zaten Yunus oynasın pek fark yok. Yunus'un son kiralık performansına dayalı olarak artık abartmamak üzere olgunlaşma evresine girdiği görülüyor. Bu tip yatırımlar değer katıldıkça ve daimi oldukça güzel. Bizim gibi yarışmacı kulüpler için de tabii ki başarı da istenir. Umarım faydalı ve yararlı olur.

Üst Alt