#80 Olimpiu Moruţan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hayirli olsun. Maliyeti kesin olarak aciklanmamis olsa da (henuz), gelen bilgiler dogrultusunda yine 600-800K Euro senelik maas + 4.5-5m Euro civari bonservismis. Bu sartlarda, uygun bir transfer. Hos geldin Morutan.

Onyekuruyu çok aratır bitiriciligi ondan bile kötü.
Umarım ikinci bir hajrovic vakası olmaz.

İnşallah beni yanıltır takar kapakları ama pek ümidim yok çok savurgan bir topçu birşey kanıtlamamış kapalı kutu.

Bence bu yukun altina alinmamali. Bizim, Galatasaraylilar'in, o formadan bekledigi cok ust duzey isler. Umarim bu hatayi yapmayiz. 11 kimde bilmiyorum, onu alsin. Dervisoglu gelirse olmaz tabi ya da olur baska numara alir. 10'un anlami cok buyuk, Metin Oktay-Hagi-Sneijder.. Ben Morutan'in bu klasmanda oldugunu dusunmuyorum. Etki olarak buyuk iz birakabilir (inaniyorum ki cok guzel isler yapacak) ama #10.. Belhanda bile travma birakti bizlerde gordunuz.

Bonuslarla 5.5 bonservis desen 4 yıllık 2.5 da öyle toplam 8 milyon Euro.. Bedava bitik yıldıza senelik 3 verip 3 yıldan imzalasan 9 milyon ediyor..
Bizim geleceğimiz böyle transferlerle kurulacak inşallah Burak elmas harika gidiyor pazarlık hususunda maaşlar bilhassa efsane

Üst Alt