#80 Olimpiu Moruţan - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Daha simdeden 3 tane mac aldi.Oyle cok yuksek bonserviste vermedik.Ama buna ragmen elestirenler vardi neye gore kime gore elestiriliyor anlamiyor. Kotu oldugu maclarda bile goze hos gelen Hareketleri var.Gecen mac rakibi ipe dizdi rakip faul yapti hakem penalti vermedi.Bu cocuktan daha ne bekliniyor anlamiyorum.O kadar para verdigimiz adamlar bu etkinin ceyregini bile yapamadilar.

Selamlar hocam. Ismi -inho ile bitse PSGDde izlerdik kanaatindeyim. Sizin dusunceleriniz?

Avrupa futbolunu pek takip etmiyorum bos yorum yapmiyayim ama Psgde izleriz umarim tabiki iyi bi bonservis bedeli ile.
Morutani cok begeniyorum fakat anormal gelisim saglamazsa o elit takimlarda zor oynar. Avrupada Sub-top (dortmund, leicester, sevilla) tarzi takimlarinda oynama potansiyeli kesinlikle var. Bu takimlarda zaten 25+ milyon euro para harciyor bazi topculara. Ciddi karimiz olacak Morutanla.

Dar alandaki çalım yeteneğine hayranım ya

Kerem mesela bu konuda kötü keza herkesin sevdiği onyekuru zaten çalım yeteneği yok atletizmi sayesinde çalım atıyordu ama bu herif bambaşka yauw

Kanatta çürütülmemesi lzm.
Arkasında Yedlin 'le değil de Boey 'le oynadığı zaman değerlendirmek lazım. Kanat oynuyor diye uçurtma olsun, bekini kovalasın, sıfıra insin, orta açsın diye klasik bir kanat oyuncusu beklentimiz yok Morutan 'dan

Uğur Karakullukçu 'nun Boey hakkına bir benzetmesi vardı sağ her şey oynuyor diye, böyle bir Boey ile birlikte oynarken Morutan 'ı daha serbest merkeze doğru kullanabiliriz. Senelerce bu özgürlüğü Feghouli 'ye tanıdık varsın şimdi de Morutan 'a tanıyalım

Üst Alt