#80 Olimpiu Moruţan - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
MWvAaui.png
Benim gördüğüm
EYF1JDrXgAE1Rn-.jpg

maç genelinde iyi değil ama birkaç hareketi maç kazandırıyor. yıldız oyuncu kumaşı var, umarım kendini geliştirir.

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bunu ilk transfer haberleri çıktığında yazmıştım bu yönünü taliscaya benzetmistim o zamanlar yediğim linç efsaneydi neyse ki aslan parçası beni yaniltmadi şu ana kadar daha da iyi olması lazım oyun içinde de efektif olmayı öğrenmeli

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

90 dakikayı çıkaramıyor mu bilmiyorum ama çok etkili oluyor kısa zamanda bile olsa. Devre arası iyi bir kanat alınıp hem 10 no oynar hem kanati yedekleyebilir
çok fazla top kaybı yaptığımız için (morutan da yapıyor) kanat oyuncuları ve orta saha sürekli git gel yapmak zorunda kalıyor. böyle olunca ekstra yoruluyorlar ve erken düşüyorlar. mesela moskova'da kerem ve morutan ile başlasak muhtemelen 2. yarıda pilleri biterdi.

bu işi şu anda zor çözeriz ama transfer dönemi gelince bir orta saha ve kenar oyuncusu alıp biraz daha az top kaybeder hale gelirsek daha etkili kullanabiliriz morutan'ı. duruma göre ortaya da çekebiliriz dediğin gibi.

tabi öte yandan kendisi de özelliklerini daha iyi kullanmayı öğrenmeli. zamanla olur diye umuyorum.

çok fazla top kaybı yaptığımız için (morutan da yapıyor) kanat oyuncuları ve orta saha sürekli git gel yapmak zorunda kalıyor. böyle olunca ekstra yoruluyorlar ve erken düşüyorlar. mesela moskova'da kerem ve morutan ile başlasak muhtemelen 2. yarıda pilleri biterdi.

bu işi şu anda zor çözeriz ama transfer dönemi gelince bir orta saha ve kenar oyuncusu alıp biraz daha az top kaybeder hale gelirsek daha etkili kullanabiliriz morutan'ı. duruma göre ortaya da çekebiliriz dediğin gibi.

tabi öte yandan kendisi de özelliklerini daha iyi kullanmayı öğrenmeli. zamanla olur diye umuyorum.

hmm

Çalım yeteneği evet allah vergisi resmen, her yöne çalım atabiliyor tek bi stili yok, bu özellik her topçuda bulunamıyor. Dediğim gibi kas kütlesini biraz arttırırsak(barzo gibi değil bilimsel bi şekilde çeviklik ve yere sağlam basması için) başka boyuta geçecek. 90 dk çıkaramayan fizik kalitesi var şu an için en önemli eksiği bu

Dengesini daha cok saglayabilecegi sekilde (ikili mucadelelerde) fizik gelistirmesini bence yeterli olacaktir. Aslen topla hizini arttirmali ve tek pas olayini da gelistirmeli. Bence daha iceride oynamali orasi ayri.

Üst Alt