#80 Olimpiu Moruţan - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gol kaçırması dışında o kadar kötü oynamadı ki niye gömüldü bu kadar
Bu oyuncu kapasitesi eleştirisi renktas ben berkani çok elestirmem yada keremi çok eleştirmem çünkü kapasitesini zorluyordur ama Morutan öyle değil Morutan bu ligin en büyük yeteneği gelecegi zamanlarda da tarzının Talisca gibi olduğunu söylemiştim Morutan oyunicinde kendini zorlamıyor oyun kurulumuna çoğu zaman etki etmiyor ama tek bir hareketle skoru bulduruyor eğer oyunicinde de etkinliğini arttırmaya karar verirse zaten büyük yıldız olur diğer türlü 30 milyona Çin'e Araplara satarız oraların süper yıldızı olmakla yetinir

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu oyuncu kapasitesi eleştirisi renktas ben berkani çok elestirmem yada keremi çok eleştirmem çünkü kapasitesini zorluyordur ama Morutan öyle değil Morutan bu ligin en büyük yeteneği gelecegi zamanlarda da tarzının Talisca gibi olduğunu söylemiştim Morutan oyunicinde kendini zorlamıyor oyun kurulumuna çoğu zaman etki etmiyor ama tek bir hareketle skoru bulduruyor eğer oyunicinde de etkinliğini arttırmaya karar verirse zaten büyük yıldız olur diğer türlü 30 milyona Çin'e Araplara satarız oraların süper yıldızı olmakla yetinir

Adam zaten yeterli olmadıgının farkında gole sevinmedi bile

Adam zaten yeterli olmadıgının farkında gole sevinmedi bile
Çalışacak daha çok çalışacak Romanya milli takımına uzun süre seçilmedi çünkü çalışmıyor deniyordu performansını beğenmiyorum attığı gol onun için normal bir gol bakın Sneijder de dahil olmak üzere Hagiye en yakın yetenek Morutan Romanyalı olduğu için demiyorum Felipeyi bilenler bilir o da öyleydi çalışmadı yeteri kadar olağanüstü bir yetenekti diye hatırlıyoruz ama devamı yok başarı sağlayamadı gittiği hiçbir yerde 10 numarayı falanda sakin vermesinler oyun içinde etkili olmayı ogrenene kadar ne zaman öğrenir takım oyununa yön vermeyi o zaman yıllardır süren Hagi beklentisine bir nebze olsun son verebilir

Oyun stili poldiyi andırıyor

O da takım oyunda fazla etkili olmayıp her an maçı değiştirebiliyordu (ilk sezon)

Takım oyunundaki etkisi değişir umrm

Oyun stili podolskiyi mi andırıyor?komik olmayin ya.podolski oyun icinde kayboluyodu.tarz olarak alakalari olmadığı gibi morutan top çalan,rakibi bozan bi oyuncu.morutan mac kazandiran,mac alan oyuncu.moskova macindaki gibi harika ara pasları atabilen,calim yetenegi ust duzey biri.nasil podolskiyle alaka kurdunuz? anlamıyorum.fatih hoca ilkyari sagbek gibi,ikinci yarida ortasahanin gerisinde oynatti.morutan ne kadar etkisiz olabilir diye herseyi deniyoruz

Oyun stili podolskiyi mi andırıyor?komik olmayin ya.podolski oyun icinde kayboluyodu.tarz olarak alakalari olmadığı gibi morutan top çalan,rakibi bozan bi oyuncu.fatih hoca ilkyari sagbek gibi,ikinci yarida ortasahanin gerisinde oynatti.morutan ne kadar etkisiz olabilir diye herseyi deniyoruz

Yaşın gereği poldiyi 32 yaşında izlediginden normal bu yorumların.. Poldi bildiğin tank gibiydi bu yaşlarında morutan kim Allah aşkına podolskiyi beğenmiyor bir de

Üst Alt