#80 Olimpiu Moruţan - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ozelden anlatayim mi rengim linc yemim bosuna

Buradan anlat. Ben Morutan, Ghezzal'dan iyi de demiyorum bu arada ama forumda bayağı istenen bir futbolcuydu. Birisi 22, diğeri 29 yaşında. Aldıkları maaşın da dağlar kadar olduğuna eminim. Ghezzal gelseydi herhalde Morutan'ın aldığı paraya oynamazdı. Kısaca Ghezzal da gelseydi çok büyük bir fark olmazdı. Adam orada Batshuayi ve Larin'le oynuyor. Burada Halil ve Mustafa var.

Buradan anlat. Ben Morutan, Ghezzal'dan iyi de demiyorum bu arada ama forumda bayağı istenen bir futbolcuydu. Birisi 22, diğeri 29 yaşında. Aldıkları maaşın da dağlar kadar olduğuna eminim. Ghezzal gelseydi herhalde Morutan'ın aldığı paraya oynamazdı. Kısaca Ghezzal da gelseydi çok büyük bir fark olmazdı. Adam orada Batshuayi ve Larin'le oynuyor. Burada Halil ve Mustafa var.
Ghezzal gelse genç takımız falan diyemezdi hoca -1 bahane bir şeyleri değiştirirdi belki.

Kafalara bak kafalara

Yeteneği abartılıyormuş.

Topçu değilmiş.

Bir bok olmazmış.

Asıl sizden bir bok olmaz.

Futbol uzmanlarına bak 2 ayda gelişim göstermediğini çözmüşler.

Paşa maçında ortalığı dağıtan ebemdi çünkü. Lazio maçında ipe dizen de ebemdi.

En sonunda sinirimi bozacaksınız hepinizi tek tek ipe dizicem az kaldı.
böyle postlar atınca beni mıhlayacaksın diye korkuyorum reis

Evet bence de abartıyorsunuz. İki maçla adam asmaca oynamaya başlıyor bir kesim, maçın gerginliğiyle herkes abartı yorumlar yapıyor doğal olarak ama bunu kalıcı getirmek tuhaf.

Dün maç postunda yazdım şimdi tekrara girmemek için copy paste yapıyorum bence çok haklıyım. :D

''Bence bu maç özelinde bireysel olarak futbolcuları eleştirmemek lazım, bir ya da iki oyuncu hariç hepsi rezildi hepsi amatör küme ayarında hatalar yaptı. Mesela Morutan'ı ele alalım bugün anormal top ezdi, anormal pas hataları yaptı peki bu adam gerçekten bu kadar kötü futbolcu mu? AVL'de fenerden 2-3 gömlek üstün takımlara karşı iyi oynayan adam bir anda mı kötü topçu oldu?''

Üst Alt