#80 Olimpiu Moruţan - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evet bence de abartıyorsunuz. İki maçla adam asmaca oynamaya başlıyor bir kesim, maçın gerginliğiyle herkes abartı yorumlar yapıyor doğal olarak ama bunu kalıcı getirmek tuhaf.

Dün maç postunda yazdım şimdi tekrara girmemek için copy paste yapıyorum bence çok haklıyım. :D

''Bence bu maç özelinde bireysel olarak futbolcuları eleştirmemek lazım, bir ya da iki oyuncu hariç hepsi rezildi hepsi amatör küme ayarında hatalar yaptı. Mesela Morutan'ı ele alalım bugün anormal top ezdi, anormal pas hataları yaptı peki bu adam gerçekten bu kadar kötü futbolcu mu? AVL'de fenerden 2-3 gömlek üstün takımlara karşı iyi oynayan adam bir anda mı kötü topçu oldu?''
Macin agirligini kaldiramadi.hata yapınca panikledi,cunku cok yetenekli.herseyi yapabilirim diyo çünkü

Kendisi 22 yasinda wonderkid,buyuk potansiyel falan degil olmadi da ve kendini gelistirme emaresi bile gostermedi su ana kadar kerem bundan cok daha iyi oynuyodu gecen sene ama ne zaman kotu oynasa cok daha fazla yeriliyodu borusandan

Neyse vuracaklar susayim

Tekniği ve ayağı kusursuz olacak 1-2 yıl içinde bu çok belli ancak bir kaç sorunu var maç içinde kayboluyor, vücut yapısı itibariyle güçsüz ve inanılmaz derecede hiz sorunu var bunu farkettim. Koşarken ağır çekimde gibi aşırı yavaş anlam veremedim ilk başta. Şu an oynadığı merkez sağ iç pozisyonu kesinlikle emre kilinc gibi yok olmasına sebep olur.

12060336-1200x824.jpg

Cok ozel bi yetenek ama tecrubesiz.ve istediklerini yapamayınca kendi kendini sıkıntıya sokuyo.öyle biseyki mevzuyu çalım atamıyora kadar getirmişsiniz.butun trabzonsporlulari çalımlayan,nwakameyi dudukleyen de morutandi

yav ne gömülecek topçu nede şu an övmek için yeterli seviyede değil.
kaç maçtır takip ediyoruz şutlarını geliştirmesi lazım, 10 şut atıyorsa 8'i dağlara taşlara gidiyo şu an. pas seçimleri, saha içindeki görüşünü geliştirecek daha uzun yolu var önünde.

Şu ara kötü oynaması hücum da etkisiz oynamasi sebebi feghouli ile oynamasi bence. İkisi bir arada olmuyor çocuk feghouli'nin açıklarını kapaticam diye çok fazla savunmaya yardim ediyor bek kovaliyor ve bu durum da hücuma gidecek gücü kalmıyor. Savunma görevlerinden biraz rahat ettirsek ve hücuma yaklastirsak daha fazla verim alırız.

Mıhlama yok

Demin Rumen takımına da bok atmışsın Mozart

Heriflerde forvet olsa playoffa kalacaklardı.

Neye göre attın bir anlasam.

Bokunu çıkarıyorsun bazen.
açıkçası iki rumeni de çok tutmuyorum ben. tabi zamanla ne olacağı belli olmaz. gedson'a da saydırmıştım ama toparlayınca işler değişti. ama o oynamadığı için maç ritmi yoktu ve formsuzdu diyebiliyoruz. burada ne diyeceğiz bilmem. o da genç bir oyuncuydu.

takımlarına gelirsek de a takım seviyesinde hem milli takım hem de kulüp bazında pek bir başarıları yok dersek yalan olmaz. hatta morutan bize gelmeden evvel ismi bizimle anılınca bir avrupa maçlarını izlemiştim. kazakistan takımına elendiler. hem de çift maçlı eleminasyon ile. kaza kurşunu değildi yani. izlediğim ikinci maçta bizimki de bir şey yapamamıştı.

avrupa futbolunda uzun yıllardır dişe dokunur hiç bir varlığı olmayan bir ülkede biraz parlayan iki topçuya toplam 10 milyon basmak (morutan için bonus da var galiba) bana akıllı bir yatırım gibi gelmiyor.

Son düzenleme:
Sağ kenarda oynayıp içeriye asistlik top atacak profilde oynaması lazım orta saha merkezde etkisinin azaldığını düşünüyorum. Sağ tarafta daha rahat alan bulabiliyor ve daha etkili oluyor.

açıkçası iki rumeni de çok tutmuyorum ben. tabi zamanla ne olacağı belli olmaz. gedson'a da saydırmıştım ama toparlayınca işler değişti. ama o oynamadığı için maç ritmi yoktu ve formsuzdu diyebiliyoruz. burada ne diyeceğiz bilmem. o da genç bir oyuncuydu.

takımlarına gelirsek de a takım bazında hem milli takım hem de kulüp bazında pek bir başarıları yok dersek yalan olmaz. hatta morutan bize gelmeden evvel ismi bizimle anılınca bir avrupa maçlarını izlemiştim. kazakistan takımına elendiler. hem de çift maçlı eleminasyon ile. kaza kurşunu değildi yani. izlediğim ikinci maçta bizimki de bir şey yapamamıştı.

avrupa futbolunda uzun yıllardır dişe dokunur hiç bir varlığı olmayan bir ülkede biraz parlayan iki topçuya toplam 10 milyon basmak (morutan için bonus da var galiba) bana akıllı bir yatırım gibi gelmiyor.
Onemli soru su mozart biz bu bonuslarla beraber 12 milyonu haginin referanslari olumlu diye mi verdik yoksa scout ekibine mi guvendik ya da her ikisinden de mi olumlu referans aldik

Eger 1. Ise hagi ile iliskilerimizde biraz daha mesafeli olmaliyiz 2.ise scout ekibini bastan degistirmeliyiz 3.ise bize saplamayan kalmamis gecmis olsun

takımlarına gelirsek de a takım seviyesinde hem milli takım hem de kulüp bazında pek bir başarıları yok dersek yalan olmaz. hatta morutan bize gelmeden evvel ismi bizimle anılınca bir avrupa maçlarını izlemiştim. kazakistan takımına elendiler. hem de çift maçlı eleminasyon ile. kaza kurşunu değildi yani. izlediğim ikinci maçta bizimki de bir şey yapamamıştı.

Cicaldau fazla olabilir Morutan tipi birine ise 3.5 normal. Avrupa'da başarısızlardı bunu açıklamıştım defansa hiç önem vermiyor FCSB. 6-5lik maçı izlersen gözüküyor.

Cicaldau da MTde düzenli oynuyor falan takımında da 2 senede 30 gole etki edince bu paralara çıktı, böyle giderse sorgulanır evet.

Lakin Danimarka'da parlayan Lindström bile 7 kağıda gitti Frankfurt'ta şu an yedek olsa da yani piyasada da 1 milyona bulunabilecek adam da yok gibi.

MT konusunda ise gelişiyorlar ama Andone kadar bile santraforları yok şu an zaten o olsa bence 2. olurlardı, çok pozisyon bulup skor üretemediler İzlanda maçında.

50 kere söyledim 150 kere daha söyleyeceğim.

REZALET BİLE OYNASA SAHADA KALMALI.

babel ve feghouli oynadığında 3. olacaksak, aldığımız gençler oynasın 5. olalım.

top oynamadan, hata yapmadan, baskı altında kalmadan bir oyuncu nasıl gelişecek sayın hocam? biz puan kaybına kabulüz. bu senenin üstünü zaten çizdik.

aynısı mohamed içinde geçerli. allah aşkına şu ikisini 3 maç 90 dk sahadan çıkarma.

amaç cicaldau gibi top kaybetmemekse, morutana söyle top gelir gelmez marcaoya oynasın...

Çocuktan yetenek akıyor ama kafada çözülmesi bazı problemleri var. Biraz mental anlamda işlenmeye ihtiyacı var. Henüz 21 yaşında 2-3 yıl içinde büyük transfer yapmaması için hiçbir neden yok ama olgunlaşması gerek. Yoksa torje gibi maxim sürünür durur. Onların aşamadığı eşiği aşması şart ama önce kendisi isteyecek. İşe oyun içindeki devamlılığını arttırarak başlamalı. Sonra zaten devamı kendinden gelir

babel ve feghouli oynadığında 3. olacaksak, aldığımız gençler oynasın 5. olalım.

top oynamadan, hata yapmadan, baskı altında kalmadan bir oyuncu nasıl gelişecek sayın hocam? biz puan kaybına kabulüz. bu senenin üstünü zaten çizdik.

aynısı mohamed içinde geçerli. allah aşkına şu ikisini 3 maç 90 dk sahadan çıkarma.

amaç cicaldau gibi top kaybetmemekse, morutana söyle top gelir gelmez marcaoya oynasın...
feghouli'nin hatasını çekeceğimize genç oyuncuların top kayıpları can acıtmaz doğru yaklaşım.
mohammed feghouli'nin karşı karşıya kaçırdığı pozizyonu kaçırsa üzülmezdim, tecrübeli şampiyonluk yaşamış bi adamın o pozizyonda kaçırması nerden baksan salaklıktır.

Aynını düşünüyorum. Herkes çıkar oyundan Morutan çıkmaz. Dün ölü haliyle bile asisti yazdı. Özel bir oyuncu olma potansiyeli de bir hayli yüksek. Hani iyi topçular vardır, kötü günündedir çıkartırsın bellidir birşey yapmayacağı. Morutan öyle değil, kötü de oynasa bir bakmışsın almış maçı. Eğer mücadele ediyorsa, eksik bırakmıyorsa takımı çıkartmamak lazım.

Cicaldau fazla olabilir Morutan tipi birine ise 3.5 normal. Avrupa'da başarısızlardı bunu açıklamıştım defansa hiç önem vermiyor FCSB. 6-5lik maçı izlersen gözüküyor.

Cicaldau da MTde düzenli oynuyor falan takımında da 2 senede 30 gole etki edince bu paralara çıktı, böyle giderse sorgulanır evet.

Lakin Danimarka'da parlayan Lindström bile 7 kağıda gitti Frankfurt'ta şu an yedek olsa da yani piyasada da 1 milyona bulunabilecek adam da yok gibi.

MT konusunda ise gelişiyorlar ama Andone kadar bile santraforları yok şu an zaten o olsa bence 2. olurlardı, çok pozisyon bulup skor üretemediler İzlanda maçında.
Küme düşen kayseride as forvet ilhan parlağın yedeği alibec miydi onla oynuyodu herifler

Üst Alt