#81 Hamza Akman - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hull City maçı yüzünden asmadığımız kalmadı da Hamza hayatında kaç kez sol kanat oynadı diye düşünen oldu mu acaba?

Torpil anca kücük cocukken vardir. Ve bu tek Türkiye'de olmuyordur. Bir takimin profesyonel oyuncusunun kücük bir futbol oynayan cocugu varsa, onu ayni takimin alt yapisina yazdirilmasi normal birseydir. Yetenegi yoksa, belirli yasa geldigi an zaten o cocuk hic oynayamaz ve sutlanir.

U Milli takimlara kadar yükselmis bir cocuk o seviyeye sirf torpil ile gelemez.

Tek maçla kötülemek filan saçma şeyler. Ancak genel olarak altyapı için konuşacak olursak, 18-19 yaşındaki adamlara çocuk muamelesi yapılmasını doğru bulmuyorum. Bunlarla yaşıt Arda Güler Real Madrid'e gitti. Çıkıp çatır çatır oynayacaklar. Kimse Messi performansı filan beklemiyor altyapıdan, ancak futbolun en temel yeterliliklerini yapamadıkları zaman orada bir dur denilmesi lazım. Altyapıda torpil var mı bilmiyorum, varsa da bitirilmesi çok önemli. En azından altyapıdan birkaç kişi devamlı 11 olabilmeli.

Artık oynadığını görelim Berkan’dan kötü olmaz herhalde

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeteri kadar yetenekli mi bilmiyorum ama Hamza Akman’ın babası Ayhan Akman olmasaydı şu an Galatasaray altyapısında oynamıyor olurdu, bu net.

Bu demek değildir ki Hamza GS altyapısında oynayamayacak kadar yetenekli, hayır elbette ama yetenekli dahi olsan torpil şart.

Ayrıca 2 çocuğun altyapıda oynarken bu kadar sivrilmen, şampiyonluk kutlamalarına bile çocuklarının elinden tutup çıkman bu algıları iyice kuvvetlendirir. Sonra tutup torpilli denilince babası her yere saldırıyor

2 senedir hiç şans verilmemesi de enteresan. Madem bizde süre alamayacak durumdalar madem İst'dan ayrılmak istemiyorlar o halde o torpili kullanarak İst takımlarına kiralansınlar çocuklar kendini göstersin varsa bir şey zaten gösterirler gittikleri yerde kendilerini.. Çürütmeyelim çocukları.

2 senedir hiç şans verilmemesi de enteresan. Madem bizde süre alamayacak durumdalar madem İst'dan ayrılmak istemiyorlar o halde o torpili kullanarak İst takımlarına kiralansınlar çocuklar kendini göstersin varsa bir şey zaten gösterirler gittikleri yerde kendilerini.. Çürütmeyelim çocukları.
kesinlikle katılıyorum.Bir ara Eyüpspor geçiyordu,olmadıki Eyüpspor 2.5E verip oyuncu aldı.Abi kardeş kesinlikle oynamalılar.oynamadan kah yedek kah kadrodışı kalıp as oyunculara idman vermekten ne zaman kurtaracağız bu çocukları.Gerçekten oynatmayacak isek "ki öyle gözüküyor"lütfen bu çocukları oynama garantili bir yerlere verelim ki oynayabilsinler.Sertlik kazansınlar,maç atraksiyonu kazansınlar.Tamam Okan hocam çok seviyor olabilir,Ayhan Akman dizinin dibinde kalsınlar istiyor olabilir ama lütfen şunun kararını verelim bu cevherleri işleyecekmiyiz"ki forumda çoğu kişi bu çocuklara çöp diyor.Asla katılmıyorum"Bu çocuklar kesinlikle oynamalı.İkiside eğer oynar ise çok başarılı olacaklarına inanıyorum.Eyüpspor,Tuzla,Ümraniye,istanbulspor biryerlere verelim gitsinler oynasınlar.Dizinin dibi devri bitmeli.Aksi taktirde çok geç olabilir.

Üst Alt