#81 Hamza Akman - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gençlerin içinden çıkıp A takıma girmek çok zor. Herkes Arda Turan değil. Bunları kiralık verip takip etmek gerek. Alt takımlarda kendilerini gösterebilirler.

Hamza için de aynısı.

Gençlerin içinden çıkıp A takıma girmek çok zor. Herkes Arda Turan değil. Bunları kiralık verip takip etmek gerek. Alt takımlarda kendilerini gösterebilirler.

Hamza için de aynısı.
Doğru.Aslında Hamza için Eyüpspor çok iyi seçilmiş takım olacaktı gibime geliyor .Ama o trende kaçtı .Son gün bir sürpriz olurmu acaba.Yoksa as kadrodakilere idman vermeye devam:((((

Birde oyuncunun içinden gelmesiyle ilintili bir olay diye düşünüyorum.Kabuğunu yırtıp ben oynamak istiyorum demeli oyuncu.Baran Aksaka,Sıraçhan,Eren Aydın.Umarım güzel haberler alırız.Hamzada keşke son gün bir hamle yapıp 1 sezon gidip oyun sertliğine alışsa,1.Lig dahi olsa.önümüzdeki yıl farklı şeyler konuşuyor olabiliriz kendisi hakkında ama sadece ziraat türkiye kupasını hedefliyorsa , söyleyecek birşey yok.Ben kendisinden ümitliyim ama kendiside ümitlimi kendisinden ???

Akman ailesi kulüpten uzaklaştırılmalı alt yapı çalıştırıcıları tamamen yabancı ve işinin ehli kişiler gelmeli evlatcılık torpil ayağına alt yapı çöktü neredeyse eskisi gibi futbolcu çıkmıyor çıksada 3. lige direk

Üst Alt