#82 Aykut Erçetin - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#82 Aykut Erçetin

bari çay falan götür getir de aldığın paranın hakkını ver lan lisansın bile yok oturduğun yerden bedava maç izleyip para kazanıyon. :90:

Soyadı Erçetin diye illa Candan Erçetin'in akrabası olması gerekmiyor. Erçetin soyadı bol bulunabilecek bir soyad. Kimse Emre Çolak Tanju'nun akrabasıdır, Aydın Yılmaz Cem Yılmaz'ın akrabasıdır vs demiyor. 10 yıldır çok az oynamasına rağmen Galatasaray'da kalmasını Candan Erçetin'e bağlamamak lazım. Candan Erçetin kulüp üstünde etkili biri mi ki torpille 10 sene oyuncu oynatsın. Candan Erçetin'e gelene kadar ne önemli adamlar var Galatasaray divan kurulunda hiçbiri sokamadı akrabasını da Candan Erçetin mi soktu. Aykut'un bir yerden torpili olabilir ama bu Candan Erçetin'den daha üst düzey birisi olması gerekir bana göre. Yoksa torpil olmadan 10 sene Galatasaray'da para kazanacak bir adam değil Aykut..

B_97b9fa1b7fd3018f9a44658f3c6a56a7.jpg

Gözlerime inanamıyorum.Aykut idmanda.:DD

Ey büyük Galatasaray taraftarı Daha bir yıldır takimda olan dunya yildizina sabir göstermezsin sanki takimda bir sneijder kötü oynuyormus gibi saldırırsında bu torpilliye nasıl bunca zamandır stadda olsun sosyal medyada olsun bir tepki göstermezsin. Burda eminim ki galatasaray ile antrenmana çıkmak için herseyi yapacak insanlar vardır ama bu torpilli takimda ve üstüne dünyalar kazaniyor.

Yeri geliyor dişimizden tirnağimizdan artırıyor kulube destek oluyoruz bunun icin mi? Dunyanin en büyük kuluplerinden birinde boyle bir yolsuzluk dönüyor ama hic kimse çıkıp bir şey demiyor cok ilginc evet tek sorunumuz burak ve sneijder!

florya arpalığından ziyadesi ile yararlanan ,hortumdan iyi cukkalanan zattır kendisi, bu hurdalığa parap gitmesin keza sene başı itibari ile bir kuruş harcamamaya karar verdim storedan falan.. öbür muadili aydın falan filandır..

florya arpalığından ziyadesi ile yararlanan ,hortumdan iyi cukkalanan zattır kendisi, bu hurdalığa parap gitmesin keza sene başı itibari ile bir kuruş harcamamaya karar verdim storedan falan.. öbür muadili aydın falan filandır..

Yani abi bu adam yilda 500 milyara yakin aliyor biz omrumuz boyu bu parayi anca kazaniriz yada kazanmayiz sonra ben gidip forma alacagim ne guzel dunya aaykut abimiz ferrariye binsin

Yani abi bu adam yilda 500 milyara yakin aliyor biz omrumuz boyu bu parayi anca kazaniriz yada kazanmayiz sonra ben gidip forma alacagim ne guzel dunya aaykut abimiz ferrariye binsin

bir diğer kardeşim aydım yılmaz yılda 2 trilyon paraya imza attı daha yeni hemde imparator denen adam atar gider yaptı aydını eleştirenlere ,ben kerizmiyim 2 yıldan beri 2 bin lira para harcamışım sadece store alışverişine aydına,aykuta para ödensin,florya arpalığını bunlar iyi hortumlasın diye.. yok efendim bir kuruş harcamam artık..

Üst Alt