#83 Gedson Fernandes - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
s-32741dc1ce86ac02915e64f22666e99d73f6c9bf.jpg

Hepsi bomba ya.Alpaslan hele, inanılmaz ağır.Ben donka falan ağır diyordum, bu herifin koşuşu bile ağır çekim.Sağ bek falan oynar dediler :D Ağır stoper artık çok özel bir adam değilse direk çöp.Aytaç da aynı.Bunlar max kupa oyuncuları.

alpaslanin basligina da yazdim fatih ozturk vol2
arada bir kafa golu atar o kadar.

aytac bence is yapar ama 6noda olmaz. 8 oynar arda kilinc 8 oynacagina aytac oynasin

alpaslanin basligina da yazdim fatih ozturk vol2
arada bir kafa golu atar o kadar.

aytac bence is yapar ama 6noda olmaz. 8 oynar arda kilinc 8 oynacagina aytac oynasin

Aytaç da iş yapmaz bence.Kılıncı çok beğenmediğimi biliyorsun ama topsuz hareketli filan.Aytaç bir kere çok ağır, belini çevirene kadar adamlar basıyor.Psv maçında topu alıp kaleciye bile zor dönuyordu.

Hepsi bomba ya.Alpaslan hele, inanılmaz ağır.Ben donka falan ağır diyordum, bu herifin koşuşu bile ağır çekim.Sağ bek falan oynar dediler :D Ağır stoper artık çok özel bir adam değilse direk çöp.Aytaç da aynı.Bunlar max kupa oyuncuları.

Donk atletikti ve uzun bacaklari vardi. Birden motoru açabiliyordu. Stoper için gayet çabuktu. Oyun tarzi daha ağir başli.
Alpaslan'da kariyerine sağ bek başladı. Birden kemikleri çok irileşti aşiri ağir olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt