#83 Gedson Fernandes - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Donk atletikti ve uzun bacaklari vardi. Birden motoru açabiliyordu. Stoper için gayet çabuktu. Oyun tarzi daha ağir başli.
Alpaslan'da kariyerine sağ bek başladı. Birden kemikleri çok irileşti aşiri ağir olmuş.

Alpaslanı 2013 gençler dunya kupasında izlemiştim galiba yanlış olmasın, çalhanoğlu salih uçanlı takımda.Asla bu kadar ağır bir adam değildi.Ne olmuş anlamadım ama çok çok ağırlaşmış

Hocam 3. bölge aksiyonları bu ligdeki herhangi bir adam da yok yav. En azından beyni ile oynuyor. Feghouli biraz kendinde olsa onun da aşağı kalır bir yanı yok ama işte..

Açikcasi ben genelde kendisinin toplari iyi kesmesi ile aklimda tuttum. Iyi oyuncu ama bizde zaten sorun temposuzlukta başliyor. Ayak uydurur buna bizde sadece.
Feghouli'nin oyun repertuari daha geniş ama oda bukadar iyi top kesemiyor tabi.

Ghezzal, Sneijder ve Caner... Bu konuda akilda kalan topcular.

diger ozellikleri iyi olsa agirligina katlanabilirsin(caulker gibi)

bunun sakarliklari da var epey. bjk macinda yaptirdigi penaltiya benzer pozisyonlari izleriz bolca.

2013'de o Milli takim turnuvasinda Fransa ve Türkiye arasinda fizik farki gece ve günsüz gibiydi. Aklima geldi bu herifler ile fiziken çarpişabilen bir Alpaslan vardi o maçta. Pogba Fransa için oynadi gibi hatirliyorum keza emin değilim.

2013'de o Milli takim turnuvasinda Fransa ve Türkiye arasinda fizik farki gece ve günsüz gibiydi. Aklima geldi bu herifler ile fiziken çarpişabilen bir Alpaslan vardi o maçta. Pogba Fransa için oynadi gibi hatirliyorum keza emin değilim.
Alparslan çözüm gibi durmadı. Rotasyon yönü de şüpheli. Işık Kaan'dan 2011 Semih Kaya çıkar mı? Belli ki Kabak kadar potansiyel vaad etmiyor.

Tekrar satın alma opsiyonu olmadan kiralamaya gidilecekse, alınmaması gereken topçu. Kaç sene oldu, hâlâ kadro iskeletimiz belli değil. Eğer kendisini kiralık olarak alacaksak, almamalı yerine satın alabileceğimiz bir başka oyuncuya yönelmeliyiz.

Oyle bir noktaya geldik ki, samimi olarak Gedson'in Lig baslamadan bir hafta falan once gelmesini umuyorum.
Nedeni de sezon oncesi hazirlik kampini Benfica'da gecirmesini istemem.

Su aklimiza giren dusuncelerin carpikligina inanmak mumkun degil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt