#87 Robinson Zapata - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#87 Robinson Zapata

Cevap: #87 Robinson Zapata

mete zapata galatasarayda konusunda yazıdğım yorum için milletin dediğini tekrarlayıp durma falan demişsin ama önceki yazdıklarıma bakarsan siyahi kaleciler konusundaki fikirlerimin ne kadar eskiye dayandığını görebilirsin. tarihte 1tane iyi siyahi kaleci olmadığını bir kez daha ispatlanması için getirilen zapata bu tezi bi çok kez doğruluyacak bir yığın hata yapacaktır. en iyi maçını çıkartırken elindeki topu kaçıracak ve maçı kaybetmemize neden olacak. yada top degaj dikiyim derken adama vurdurup kalemize girecek. bu adamı alcağımıza kalede ufuğa şans vermeye devam ederdim. şu an volkanı volkan yapan ona verilen büyük şanslardır.

Bi sus be adam

Basimiza Engels kesildin

Allah utandırmaz inşallah kalesini en iyi şekilde korur. Güney amerikalı kaleciler atletik olur faydalı olucağını hatta en iyi transferimizin olucağını hissediyorum hiç izlemediğim halde :)

Bu arkadaş bayadır futbol oynamıyordu bildiğim kadarıyla, eğer ilk maçlarda hata yaparsa vay haline...

Kondisyoner eşliğinde çalışıyormuş,Oynamaz 3-4 maç,zorunda kalmadıkça oynamasın zaten.

steau ile ASY'de 2-2 berabere kaldigimiz macta bayagi iyiydi umarim hala oyledir.. ben yine Ufuk kalede olsun isterim ama hayirli olsun ne diyelim..

zapata bence direk kaleyi alır sezon sonuna kadar da bırakmaz. Ancak varsayalım ki o kadar da iyi değil en azından rekabeti artıracak ciddi bir kaleci geldi sonunda ufukla aykut biraz çalışmaya gayret göstermeye başlarlar.

tanimiyorum, ve hic de gözüme düsmedi, insallah yararli olur. Tabii Ufuk tan ve Aykut dan iyidir, kesin. Umarim Leo seviyesinde dir, adam bari az da olsa puan kazandirdi

Steau ile Romanya'da oynadığımız maçta gerçekten çok imrenmiştim bizde neden böyle bir kaleci olmazki diye. Nicolita vardı galiba birde sağ açıkta, bu iki futbolcu gelse keşke demiştim Galatasaray'a. Zapata'nın transferine gerçekten seviniyorum ve olumsuz yazanlarıda anlıyorum. Youtube videolarıyla bi futbolcu nasıl yıldız yapılıyosa, neymiş ayağının altından topu kaçırdı videosu yüzündende işte böyle çarmıha gerebiliyoruz :) Volkan'a verilen şans Ufuk'a verilmeli diyenlerse Volkan'ın Schalke maçında ayağından kaçırdığı topu ne çabuk unuttular. Neyse özet geçicek olursam bu adama çok güveniyorum ve forumda güvenen bikaç kişiden biri olmaktanda mutluyum :)

Hoşgeldin Kolombiyalı.

[video=youtube;rj9e_RK6fGI]https://www.youtube.com/watch?v=rj9e_RK6fGI[/video]

adam en azindan yürekden oynuyor beyler

merhaba arkadaslar !

beni neyi anamiyorum iste su: neden yeni transferimize böyle yüksek forma numarayi veriyorlar? cok sacma bisey bence :(

selamlar, kamran

ali sami yen'deki maçta 2 tane abuk sabuk gol yiyen ve spikerin yanında yorumcu diye oturan bülent tulun tarafından zapatayı kova kaleci ilan eden tulun nasıl oluyordu 1 sene sonra adnan polat'a zapatayı öneriyor bu işin içinde gizli planlar var faruk süren başkanlığa adaylığını koyarsaki koyacak onun yönetimine girecek baş isimlerden biri takım başarısız olursa ne adnan polat kalır ne başkası bülent tulun ortaya zehirli yem attı adnan polat'da bunu yedi Adnan Polat'ın zaten bülent tulun'un önerdiği kaleciyi aldırması onun futboldan ne kadar anladığını gösterir scout sistemi falan göz boyama

Üst Alt