#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam olsun bu sezon iyi olsun gelecek sezon değil bu takımın ne şartlar altında olduğunu biliyodur kendisi. Sebebi tamamen kötü formu olması filan değil o kadar laubali davranıyor ki , o tavrını değiştirmediği sürece isterse 100 yaz kampı geçirsin boş. Bi yorumda arkadaşda belirtmiş kornerin orda bilerek topa koşmadı bıraktı adamı orda. Zaten niye böyle çöp formu varken oynuyor anlamıyorum yasinin en kötü dönemi bile şu adamdan fersah fersah iyiydi.

Feghouli için sağlam bir yaz kampı lazım arkadaşlar bu adam bize gelmeden önce paramızla bile alamayacağız bir oyuncuyken şu an bize gelmişse west ham'a giderek yaptığı yanlış sayesinde olmuştur. Ben hiçbir oyuncuyu yargılamam hele ki 27 yaşında tam futbol çağının en iyi dönemlerine girerken bu adam takıma seviye atlatır ki seneye atlayacağını düşünüyorum. Hız, güç ve tempo olarak halen %30-40'larda zaten %100 olmuş olsaydı bu ligde şimdiye şampiyonluğu ilan ederdik adam sene başı kamp yapamadan geldi sadece lig arasında kamp yapabildi ki ondan sonra da performansı arttı.

Bu sene yeterli performans göstermiyor kızılabilir haklı da buluyorum çünkü artık kaybedecek noktada değiliz fakat şampiyon olursak şuna eminim ki seneye izleyeceğiz feghouli performansından sonra geçen sene oynayan kimdi diyebilirsiniz hatta ligimize gelmiş geçmiş en iyi kanat oyuncularından biride diyeceksiniz.
Sen şimdi bu saçma tezin için 2 paragraf cümle yazdın dimi birde düşünüp?:rolleyes:

Uymadı işte bizim takıma besbelli. Bizim apaçi bile daha iyi bundan.

Bu kalitede bir oyuncumuz olduğu için sevinmemiz lazım
Gelecek yıl onun yılı olacak 2 yıldır hazırlık kampı yapmadan oynuyor

Alemin Tek Kralı

Hemen çöp damgası yemiş ne kadar Kolay oyuncu harcıyorsunuz bide bu adam sezon kampı yemedi eminim gelecek sezon daha iyi olacak

LG-K430 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
O kadar paraya sen kapalı kutu oyuncu olamazsın, 4 milyon avro Para alan adam ya direkt katkı verir yada sutlanmali. Yoksa seneye cl de ve ligde rezil olursun... Çünkü daha bir Ligi hele deplasman maçlar ını bile kaldırılmas iken seneye çok hüsran oluruz.

Yani bu paralara ama bi yaz kampı gecirmeli çok salakça bi çözüm. Hadi geç geldi ama sezon bitiyor niye koca birsezon da 6-7 Kilo fazlası olan adam Kilo veremedi? Demekki işi ve bize okadar saygısı yoktur

O kadar paraya sen kapalı kutu oyuncu olamazsın, 4 milyon avro Para alan adam ya direkt katkı verir yada sutlanmali. Yoksa seneye cl de ve ligde rezil olursun... Çünkü daha bir Ligi hele deplasman maçlar ını bile kaldırılmas iken seneye çok hüsran oluruz.

Yani bu paralara ama bi yaz kampı gecirmeli çok salakça bi çözüm. Hadi geç geldi ama sezon bitiyor niye koca birsezon da 6-7 Kilo fazlası olan adam Kilo veremedi? Demekki işi ve bize okadar saygısı yoktur
Senin beğendiğin bir futbolcu varmi? Bu takim şampiyon olacak bu sezon biliyorsun demi?

Senin beğendiğin bir futbolcu varmi? Bu takim şampiyon olacak bu sezon biliyorsun demi?
İnşallah oluruz ama bu paralara çoktan olmalı idik. Fark ettiysen deplasmanda dunyaca puan lar bıraktık. O da bana göre yanlış futbolcu lar alındı. Kariyerli okadar parlak olmayan oyunculara milyonlar dökük. Hele ki bizim durum buna müsaade etmiyor iken. Daha güzel ve zekice takım kurabilir di.

Beğendim tabiki futbolcular lar, Nagatomo yu ilk duyduğumda beğenmedim ama beni fena yanıltı. Yani eğri otururum ama doğru da söylerim. Çok iyi çıktı.

Fernando zaten mükemmel, tabiki sakatlık olayı biraz üzdü ve yine eski formuna kavuşur.

Gomis zaten ayakta tutuyor.

Mariano da çok özel futbolcu, biraz daha zeki kanat futbolcular olsa bu iki bek daha fazla katkı verir.

Maicon, Belhanda ve Feghouli bana göre çok yüksek maliyetli ve kalitelleri hiç bir zaman üst düzey olamadı ve biz onlara neden bukadar para verdiklerimizi anlamıyorum.

Şu ana kadar beklediğim performansı hiç gösteremedi. Sezon sonu satılmalı diyordum ama kamp dönemi geçirdikten sonra toparlayabilir. Gerçi aylardır fiziğini toparlamayan adam takımla çalışsa ne fark edecek diye de düşünmüyor değilim..

Şu ana kadar beklediğim performansı hiç gösteremedi. Sezon sonu satılmalı diyordum ama kamp dönemi geçirdikten sonra toparlayabilir. Gerçi aylardır fiziğini toparlamayan adam takımla çalışsa ne fark edecek diye de düşünmüyor değilim..

Full kondisyon olmassa anlarım da, herif fazla kiloları nı bile eritmek için çaba göstermiyor. İsterse beş yaz kampı geçir sin, ben inanmıyorum fazla tesir edeceğine

Sezon öncesi kampı çok önemlidir bir oyuncu için futbolu yakından takip edenler çok iyi bilir bunu
Arda da geçen röportajında bir sezon öncesi kampına ihtiyacım var ne kadar istesem de olmuyor demisti

Alemin Tek Kralı

Feghouli için sağlam bir yaz kampı lazım arkadaşlar bu adam bize gelmeden önce paramızla bile alamayacağız bir oyuncuyken şu an bize gelmişse west ham'a giderek yaptığı yanlış sayesinde olmuştur. Ben hiçbir oyuncuyu yargılamam hele ki 27 yaşında tam futbol çağının en iyi dönemlerine girerken bu adam takıma seviye atlatır ki seneye atlayacağını düşünüyorum. Hız, güç ve tempo olarak halen %30-40'larda zaten %100 olmuş olsaydı bu ligde şimdiye şampiyonluğu ilan ederdik adam sene başı kamp yapamadan geldi sadece lig arasında kamp yapabildi ki ondan sonra da performansı arttı.

Bu sene yeterli performans göstermiyor kızılabilir haklı da buluyorum çünkü artık kaybedecek noktada değiliz fakat şampiyon olursak şuna eminim ki seneye izleyeceğiz feghouli performansından sonra geçen sene oynayan kimdi diyebilirsiniz hatta ligimize gelmiş geçmiş en iyi kanat oyuncularından biride diyeceksiniz.
Ön direkte yanı başındaki adama vurdurmamak için kondisyona gerek yok. Yanındakini boş bırakıp seyretti bildiğin. Orada duran toptan kafa golü yesek ne bok yiyecektik ha? bu durum diliplinsizliğini gösteriyor. GAMSIZ işte

E6603 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sınırda diye koşmasın, rakibin önünü de kapatmasın güzel mantıkmış tebrikler.
Mourinhonun Balotelliye bir sözü var, ikinci yari hic ikili mücadeleye girme diye. Feghouli topu kaptirip üstüne kovalayip foul yapip sari görse ilk sallayacak kisi sen olursun yine. Haftaya önemli mac var, bir hata yapip hemen arkasindan diger hatayi risk etmeye gerek yok, digerleri kapatacak hatasini.

Iki yüzlügülü birakip dürüstlügü ögrenin.

Ligi tek başına alacak dediğimiz adam ortalama bir performans sunuyor malesef

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mourinhonun Balotelliye bir sözü var, ikinci yari hic ikili mücadeleye girme diye. Feghouli topu kaptirip üstüne kovalayip foul yapip sari görse ilk sallayacak kisi sen olursun yine. Haftaya önemli mac var, bir hata yapip hemen arkasindan diger hatayi risk etmeye gerek yok, digerleri kapatacak hatasini.

Iki yüzlügülü birakip dürüstlügü ögrenin.

İki yüzlüyüz ? :tbr:Kardeşim ikili mücadeleye mi girsin diyorum ? Adam kaptırıp bıraktı resmen. Önüne geçsin diyorum, açıyı kapatsın diyorum. Saçma sapan argümanlarla savunup durmayın artık bunun gibi adamları. Aynı şeyi x bir Türk oyuncu yapsa sövüp durursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt