#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sezon basi kampi falan gorunce farkli olur deniyor ama bu gamsizliga fayda edecegini sanmiyorum.Belhanda'dan sonra ilk 11'de oynayan oyuncular arasindan yollarimizi ayirmamiz gereken 2. oyuncu.

Belhanda kadar kötü değildi ama iyi de değildi boş kaleye kaçırdığı pozisyonda baya andım ama kendisini

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün bana göre defansif anlamda Linnese cok ama cok yardim etti. Merkeze de kaydi kalabalik tutmak icin

Cevikligi, hizliligi bu senelik fos maalesef. Önde'de Gomis gibi cenabettiler

Bu ağırlıkla olmaz. Hazırlık kampı vs fayda edeceğini zannetmiyorum. Bu adam fizikten bitmiş. Zaten o yüzden düşük bir paraya bu yaşta buraya geldi. Yoksa salmazlardı.

Linnes girdi ve rakibin o kanatta ağır kaldığını farketti. Driplingleri ile tehdit etti o bölgedi ki zaten golü de bulduk o sayede.

Feghouli ise orta sahada top çevirmekten başka bir şey yapmadı. Dripling yapmayı denemiyor bile çünkü gidemeyeceğini biliyor. Böyle kanat oyuncusu olmaz. Beşiktaş'ı geçtim ligin zayıf takımlarına karşı da fark yaratamıyor.

Adamın oyun tarzı alıp basıp adam geçeyim değil

Yanlış beklenti var bu yüzden biraz Ardaya benzetiyorum oyun stilini

Ara ara parladı bu sene artık seneye kalırsa üstüne koyması şart

Pas kalitesi ve top tekniği oldukça iyi ama oyun içinde yeterince görünmüyor. Fiziksel olarak eksik ve istenilen oyunu sergileyemiyor. Veteran topçular gibi oynuyor adeta. Yeni sezonda takımda tutulup tutulmaması konusunda tereddütlerim var. Bir yanım, takımda kaldığı ve iyi bir yaz kampı geçirdiği taktirde çok iyi performans göstereceğini umuyor. Valencia dönemindeki Feghouli'yi göremeyeceğiz belki ama şu anki performansının üstüne çıkacağını düşünüyorum.

hadi golü atamadın top ne güzel balına önüne düşmüş davetiye bekledin vurmak için

ulan 50 metre boş saha var arkada o pası nasıl geçiremezsin ya

haftaya forvet arkasından 2 asist yap ki affedelim azcık

Atamadığı golde biraz daha beklese alt yapıdaki cocuklar a takıma çıkacak be mubarek niye yaparsın bunu bu rahatlık neden nedeeenn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt