#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 204 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimse tükürdüğünü yalamadı, Garry ve Onyekuru varken oynama ihtimali yok gibi bişey anca birinin sakatlanması lazım. 2.yarılarda faydalanırız yine ama 11 başlayacağını pek sanmıyorum, hoca,Garry ve Onyekuru gibi uçan kaçan kanat oyuncuları istiyor zaten.

En çok eleştirenlerden biriyim.Ama kaldığına göre artık kazanmalıyız.Şu an çok hantal ve yürüyecek hali yok o nedenle deplasmanda iş yapması zor.Kolay iç saha maçlarında form tutması ve istatistik kasması için oynatılabilir.En azından elden çıkartırken değerini kaybetmez.

Umarim kendine ceki duzen verir ve zamani geldiginde oyuna girdikten sonra takima katki saglar, ben sag tarafta akan Feghouli'yi gormek istiyorum, calim atarak pozisyon yaratan bir Feghouli gormek istiyorum, ayni oyun ile devam edecekse 1 yil daha sabrederiz, sezonu sonu arrivederci deriz.

Adamın ismi var en azından diyerek adama haksızlık yapıyorsun kardeşim çünkü sanki hiçbirşey oynamamış gibi bir algı oluşuyor.

Bu adam Akhisar finalinde kötü değil, vasat takımın aksine iyi oynamıstı zemine rağmen. Mobbing uygulandığı için taraftarın gözünde de hedef isim haline geldi.

Takımın ofansif anlamda en kaliteli oyuncusu olduğu gerceği değiştirmez.

Mobing kelimesini tarihte ilk kim bulduysa ABV. Tiksindim yemin ederim artik.
vizyondan sonra en nefret ettigim 2. Kelime oldu

Belhanda dahil kimseye burun kıvırma lüksümüz yok, dün benim için keloğlandı artık sağ ve sol kanatta oynayabilen uçan cezayirli.

Son düzenleme:
Bu oynayınca rakipler kolay önlem alıyor gol atmakta zorlanıyoruz.Kaliteli diyorsunuz da topa savruk vuruyor,ortaları hep kalcasını dönmeden biraz da rastgele yapıyor,çalım denemiyor topla rakibin üstüne gitme yok hep yana saga sola pas dikine de oynamıyor.bildigin el freni herseyi bek yapsın ben pas atiyim önüne modun da hocanım kesmesi cok normal kendine gelecegini de pek düsünmüyorum.elimiz de patladı araplar alsaydı keske gomis gidecene bunu yollayabilseydik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt