#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 233 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devre arası para eder biçimde elden çıkartabilirsek piyango olur.

Tam olarak hiç bir hoca ile olmayacak ama Terim ile hiç olmaz artık. Tripliler birbirlerine karşı çok net.

10 Milyon serbest kalır maddesi var sene sonu aktif eden 1 Arap kulübü çıkarsa devre arası ikna edip gönderilmeli.

Kabul etmeli ki en fazla Reims , Caen tarzı takımlar ister ancak kendisini. Bir de Araplar.

Taraftar kendisi için zamanında transfer nöbeti tutmuştu. Beklenti ve verdiği arasında en büyük uçurum olan futbolculardan biri oldu feghouil.

Taraftar kendisi için zamanında transfer nöbeti tutmuştu. Beklenti ve verdiği arasında en büyük uçurum olan futbolculardan biri oldu feghouil.

Yarin amerikada mutsuz olan ibrahimovic GS nin yeniden radarinda diye bir haber ciksa , ayni muamele ona da yapilir

Sonra feghouli vol.2 olsa da "biz nerden bilebilirdik denir , ama ibra da feghouli gibi parasini alir yatar gider..."

Eskiden bu konuda seyirciyi suclardim , forumdan gelen uyarilari kaale aliyorum ve artik suclarcasina soylemiyorum

Ama yine de , kulube katkisi henuz baslamamis kimseye ama kimseye bir yerini kaldirici hava limani muamelesi , yonetimleri darlarcasina tezahurat yapilmamasi gerektigini ogrenmek icin ne olmasi lazim

Mesela ua , bazilari arkadasim , hepsi "forvet eksikken emre ye 4 milyon" muhabbetini burasi gibi yapiyorlar

E birader siz akhisar kupa finalinden tut lig maclarina hatta basket maclarina gidip emre hakkinda alinsin diye tezahuratla tempo tutmadiniz mi

Nasil bir tutarsizliktir once bunu yapip da sonra yonetimi elestirmek .

Yarin amerikada mutsuz olan ibrahimovic GS nin yeniden radarinda diye bir haber ciksa , ayni muamele ona da yapilir

Sonra feghouli vol.2 olsa da "biz nerden bilebilirdik denir , ama ibra da feghouli gibi parasini alir yatar gider..."

Eskiden bu konuda seyirciyi suclardim , forumdan gelen uyarilari kaale aliyorum ve artik suclarcasina soylemiyorum

Ama yine de , kulube katkisi henuz baslamamis kimseye ama kimseye bir yerini kaldirici hava limani muamelesi , yonetimleri darlarcasina tezahurat yapilmamasi gerektigini ogrenmek icin ne olmasi lazim

Mesela ua , bazilari arkadasim , hepsi "forvet eksikken emre ye 4 milyon" muhabbetini burasi gibi yapiyorlar

E birader siz akhisar kupa finalinden tut lig maclarina hatta basket maclarina gidip emre hakkinda alinsin diye tezahuratla tempo tutmadiniz mi

Nasil bir tutarsizliktir once bunu yapip da sonra yonetimi elestirmek .

uA başkanlarla haddinden fazla ilişkiye giriyor ve son zamanlarda yönetim üzerinde de haddinden fazla etkiliymiş gibi hissediyorum. Dursun Özbek'i istifaya davet edenlere saldırmaya kalkıyorlardı zamanında. Sonra ne olduysa bir anda talimat gelmiş gibi Dursun Öldü yaşasın yeni kral Cengiz oldu.

uA dışındaki taraftarlara da öyle muazzam bir suç yüklemem. Herkes forvet stoper diye öldü tüm yaz. Kim alındı? Kimse.

Artık bir şekilde Feghouli ve Onyekuru 'nun formayı zorlaması hatta ilk 11 'e yerleşmesi şart. Çünkü Garry iyice bu takımın yıldızı benim modunda birde zamlı sözleşmeyi de alınca iyice şımardı resmen takım oyunundan koptu gitti

O forma elinden bir alınsın yeniden kendisini ispat etmek zorunda kalsın Rodrigues sonrada inşallah yeniden geçen sene 2. yarıda ki performansına kavuşur ...

DqwSVJHXQAAw86j.jpg

Yuh hale bak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt