#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 284 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gecen sezondan beri yazmaktan yoruldum, bu adam bizim kadronun durumu düsünülürse harika bir 10 numara. Hem adam eksiltebiliyor, hem pas trafigini iyi yönetebiliyor hem de yay civarindan itibaren cok etkili sut cikartiyor.

onyekurudan sonra şuanki formuna göre en kötü 2. kenar oyuncusu. çektiği şutlar kaleciye herhangi bi tehdit unsuru bile olamıyor. kalenin metrelerce uzağına şut atabiliyor. gerçekten inanılmaz. bu maçta sinan gümüş daha faydalı olurdu

Lokman'i bile gecemiyor, oyun gorusu falan bir kenara ben bu takimda hizli ve calim atabilen bir kanat gormek istiyorum. Sezon sonu gitsin.

Valencia da oynarken marcelo’ya alba’ya calim atan adamin simdi lokman karsisinda tikanmasi ve hemen geriye dönmesi rezil bir durum

Kanatlarda Rodrigues tarzında adam geçebilen, topu ayağına aldığında rakibi tehdit eden adamlar istiyorum. Top Feghouli'ye geldiğinde bırakın çalım atmayı umarım kaybetmez diye dua ediyorum.

Nezaman dar alanda adam gecen kanat oyuncusu görecegiz? Heralde keita dan sonra bir daha böyle oyuncu gelmedi bize. Henry misal süratli ama önü kapali olunca adam gecemiyor yani sürati hic birseye yaramiyor. Bize cok süratli adam lazim degil, calim atip iyi pas atan kanat oyuncu lazim. Gerci ne feghouli nede henry bunun ikizini yapabiliyor

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt