#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 328 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her zaman destekledim. Hiç bir zaman vazgeçmedim çünkü biliyorum ki Soso bu lige fazlaydı. Adam ikinci yarı duman etti.
Helal olsun Aslanıma.

Ligimiz gittikçe kalitesizlesiyor bundan 5 yıl önce drogbalar sneijderler kuytlar fernandezler sosalar batalla felan bir sürü kaliteli adam vardı bu yıl ligin genelini izleyen biri olarak diyorum ki tüm ligde topun ayağına en fazla yakıştığı sadece vücuduyla degil beyniyle oynayan neredeyse tek adam feghouli daha fit ve hazır olsa bu ligi dağıtır
Artik herkez kabul etmistir artik bu gercegi heralde soso ya en yakin begendigim 2. Isim de bjk li ljajic bu iki adam acik ara ligin en kaliteli oyunculari soso biraz daha iyi bunlarin disinda yildiz statusundekiler boş..

Sosa'yla birlikte ligin en akıllı, en çok yönlü, en değerli oyuncusu. İlk geldiğinde bu kadar kaliteli adamı 27 yaşında nasıl alabildik diye kendime sormuştum, geçen seneki fizik performansımı görünce cevabımı aldım. Ama bu yıl Bartali'nin de gelmesiyle 2. yarı tam bir görsel şölen izledi hakikaten. Seneye ŞL 11'ine gözüm kapalı yazabileceğim ender oyuncularımızdan bir tanesi. İyi fizik durumunda top 10 takım dışında dünyanın hemen her takımında rahat oynar. Paçalarından yetenek akıyor herifin. Sağolasın Cezayir Aslanı. Elhamdülillah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt