#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 363 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pili bittik yine. Kadro disi agir olur ama bir kac hafta dinlendirmeli. Hatta gitsin 1-2 ay tatil yapip sonra ikinci devre baslayana kadar Kondisyon fiziki calisamalar uygulansin.

Belki ligin ikinci yarisinda yeni transferimiz olur bu sekilde. Su an bitmis, sönük durumunda.

Diger futbolculari övdügümü yada iyi oynadiklarini ima ettigimi hatirlamiyorum. Hepsi kötü, ama yilda 4 milyon euro kazanipta sezon basindan beri tek mac 2 dklik katki vermemis adama iki laf ettik diye burda alinti yapip bana feghouli yi savunmayin. Kazandigi paraya göre oynamayip sezonun son 10 maci futbol oynayacaksa yallah arabistana diyebiliriz, yada oraya gitmesini istemiyosan eger yallah cine diyelim. :) ayrica merak etme, bu takim feghouli gidince cökmez sadece nefes alir, bu takim meloya kaybetti, sneijderyi kaybetti cökmedi

Öncelikle futbolcuyu bir maçla maaşa göre değerlendirmek yerine totalde kazandırdığı ile kazancını değerlendirsen ve fegin yaz boyu tatil yapmadığını iki hafta önce bir operasyon geçirdiğini ve tüm bunlara rağmen takımın en umut vadeden oyuncu olduğunu görmeden yallah Arabistan’a demek bana adil gelmiyor. Gelelim takımın çökmesine, Galatasaray demedim halihazırda oynayan takımı dedim ki bu da çok net ortada.. geçen sezon uğradığı mobbinge rağmen takımı şampiyon yapan iki oyuncudan biriydi.. yatmadı küsmedi forma verildiğinde de çıkıp elinden geleni yaptı. Tatilini bile yarım kesip geldi.. evet performans olarak şu an geride ama makul gerekçeleri var. Ama hiçbir gerekçesi olmayıp oynayamayan diğer topçular duruyorken ve teknik ekip adaletsizlikte dibi bulmuşken onlara birşey yok ama feghouli yalla Arabistan’a.. ne güzel dünya...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne adam gecer, ne calimlarla pozisyon yaratir, ne dikine dribbling yapar, ne defansa yardim eder, ayni Mariano gibi sadece oyun gorusune guveniyor, takimda kalacaksa Belhanda yerine forvet arkasi oynasin.

Kanatlarda hizli ve adam gecebilen oyuncular oynamadigi surece 3. bolgede etkisiz kalmaya devam edecegiz.

Bilmiyorum da bence Galatasaray kariyeri çok uzun sürmeyecek saha içi performans haricinde şah dışında bir problem var bence

Ama Feghouli yi kötü performansı yüzünden harcayıp Babel ve Belhanda devam ederse yazıklar olsun

Yahu bu adam 52. dakikada oyundan cikti ve 70. dakikaya kadar topa sahip olamadik. Bence sorun Babel ile ayni anda oynamasi veya Fegh ortada Emre sagda oynayacak.

Mariano ve Feghouli kanadını veteran maçında yapsan tempo sorunu yaşarlar, bu ikiliyi kuran futbol aklına laf edin adama sövmeye gerek yok. Gidemiyor yani herif temposu düşük ne yapacak ki? Ya ortadaki sığırı satıp bu adamı oraya çekip adam gibi kanat alırsın yada bunu sat kanat al düzgün bir tane. Geçen seneden belliydi zaten, Türkiye ligindeki karambol maçlar yanıltıyor hep herkesi.

Düşünmek dahi istemiyorum ama insanın aklına gelmiyor değil Falcao nün gelişi feghouli basta olmak üzere belhanda ve babeli etkilemiş gibi şu hepimizin dalga geçtiği takım içi denge yıldız savaşları v.s muhabbeti nedense böyle şeylere inanmam ama kıllandırdı beni şu an.. falcao ile saha içinde pas alışverişlerinde görmedim henüz yoğun bir şekilde..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt