#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 386 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nefretim oldun bu sene geçen sene beni heyecanlandiran şampiyonluga inandiran 2 futbolcudan biriydin onyekuru ile beraber. Bu sene yemin ederim sinsi olduğuna kanaat getirdim. Forvet gibi oynuyor bu sene dikkat ettiysen asist falan yapmak umrunda değil.

İkinci devrelerde performans artışlarını bilmesem Belhanda ve Babel ile satılmasını isterdim. Ama iyi bir fiyata gidebilir yine de.

Cok kötü oynuyor ama hala destekcisi cok. Fernando-Ndiaye gitti. Mariano-Nagatomo devri bitti. Stoperleri zaten 6 ayda bir yeniliyoruz asagi yukari, orada problem yok. Forvette gelen giden cok oluyor. Artik Belhanda-Feghouli ikisini dagitmak lazim. Yeter.

Cok kötü oynuyor ama hala destekcisi cok. Fernando-Ndiaye gitti. Mariano-Nagatomo devri bitti. Stoperleri zaten 6 ayda bir yeniliyoruz asagi yukari, orada problem yok. Forvette gelen giden cok oluyor. Artik Belhanda-Feghouli ikisini dagitmak lazim. Yeter.

Resim

Rezilden bile öte hem de bu maça özel değil senne başından beri. Şakşakçıları da 2. devreler feg perform arttırıyor kalmalı diye tutturmuş. Kusura bakmayın ama bu adamdan bi yol olmaz. O göt 20 günde erimez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt