#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 390 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konya maçında yine bir tane bile çalım atamayacak rastgele 3 tane bel hizası orta açacak mevkisi neresi 3 senedir kendide bilmiyor 1 tane hücum pres yapıp top kazandığını görmedim kel belhandanın.

SM-J500FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Beşiktaş maçı mıydı neydi garip bir şekilde yarım yamalak baskı ve rakibin mallığı ile top kazanmıştı ama pozisyonun içine etmişti. Ortalama Feghouli o pozisyonda yapıştırırdı.

PCT-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bunu hiç sevmedim sevemedim sevmiyorum sevmeyeceğim. La git su takımdan belhanda ile birlikte

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Para getirsin çabaları bu adamdaki ısrarın sebebi sanırım bu. İsteksiz, bitik o kadar maçtır oynuyor kanatlarin tüm yükünü garibim omer bayram çekti bu sene.

Feghouli ile olmayacak bu çok belli bir şey ne yapıp edip bir şekilde yollarımızı ayıralım en az Belhanda kadar takıma zararı dokunuyor Feghouli'nin de

Sahada var mı yok mu hiç belli değil Feghouli ve üstelik 4 mil.€ para alıyor yerine 1/8 Feghouli maaşı alan Sekidika oynasa ne kaybederiz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt