#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 393 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen senenin ikinci yarısındaki formuna yaklaştı, ligin geri kalanında şampiyonluk şansımızı Feghouli belirler ama ters kanatta Onyekuru ve orta sahada Ömer ile birlikte

Kotu bitik kayseri gol atinca forma mi girmis oldu yani

Bunun gibi mac secen kucuk maclarin buyuk futbolcularindan nefret ediyorum sezon sonu allah icin gitsin baska bisey istemiyorum

Bu adam çok ilginç bir şekilde sezonun ilk yarılarını yatarak geçiriyor, ikinci yarı oynuyor. 2 sezondur böyle. Bu sezon da ilk yarıyı boş geçirdi, ikinci yarı kıpırdandı. Acaba fiziksel olarak mı böyle bir genetiği var? Yani fiziği ikinci yarıya daha mı müsait oluyor? Bize gelmeden önce de böyle miydi?

Umarım sene sonunda yollar ayrılır. Yerine hızlı ve kaliteli bir kanat alırız.

Tekniği iyi, kalitesi tabii ki var ama bu sezon oynadığı top 10 üzerinden 1 veya 2. Çok güzel paslarla rahat pozisyonlarda attığı goller fikrimi değiştirmiyor. Feghouli’nin koca sezonda yapamadığını Onyekuru oyunun son bölümünde girip bir kaç dakikada yaptı.

Artık akıllı transferlere dönmek şart.

Hani gol ve asisti geçtim.Maç içerisinde inanılmaz basit pas ve tercih hataları yapıyor. Kesinlikle aldığı paranın hakkını vermiyor.İlk goldede görerek bilerek değilde karambole ortaya attı.Rakibe çarpdı gol oldu.
Ama tabiki şampiyon olacaksak var olan yetenekleriyle bize çok lazım.

Hani gol ve asisti geçtim.Maç içerisinde inanılmaz basit pas ve tercih hataları yapıyor. Kesinlikle aldığı paranın hakkını vermiyor.İlk goldede görerek bilerek değilde karambole ortaya attı.Rakibe çarpdı gol oldu.
Ama tabiki şampiyon olacaksak var olan yetenekleriyle bize çok lazım.
Bu maç skor geldi ya ona verdim o tuhaf paslarını he biri tutsa bayağı iş olurdu o da onu denedi maç böyle olmasa daha kesin oynardı bence. Gol bala oldu evet de yine orada olmasi, kaleyi düşünmesi kıpırdanma var bariz biraz daha Emre ile anlaşmaya baslasalar iş başka boyutlara gelecek ancak da öyle şampiyon oluruz büyük maclarda fark yaratacak adam pek yok.

Gerçekten takımım taktik açıdan olmazsa olmazı. Yeri geliyor maç icerisinde orta saha oyuncusu olarak oynuyor, yeri geliyor kenar da Mariano ile müthiş tehlikeli olabiliyor. Tek bir dokunuşla baskıdan çıkarma özelliği de var.

Üstelik:

- Oyun kurucusu rolünü üstleyebiliyor.

- Ayağında top tutup takımın dinlenmesini sağlayabiliyor.

- Gole katkısı formdayken inanılmaz.

- Zeki, çok zeki bir herif.

Inanın bu herif çok, çok önemli.

Rezalet bi herif bu ya.Takımın en kötüsü. Fizik olarak en bitiği. Mariano gibi adam bulmuşsun hala bi sk yapamıyosun.

Boş pozisyonlarda iki gol atınca millet gaza geldi. Maçın içinde yok bu herif. Top mop oynamıyor. Forvet gibi takılıyor yemin ederim. Şu son 10 maçta biraz toparlasa da sene sonu iyi bi paraya sutlasak. Elimizde patlayıp bedava katara kaçacak yoksa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt