#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 282 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu an için ihtiyaçimiz var Ona aynen Belhanda gibi ama ikisi de Sezon Sonunda toplam15-17 Milyon Euro’ya sattip, yerlerine daha genç ve potansiyeli oyunculari almamiz lazim.

Belhanda
Feghouli
Fernando

Bu üçü kesin satilacak bence. Mariano da olabillir. Yazine ikinci operasyon başlayacak

Şu an için ihtiyaçimiz var Ona aynen Belhanda gibi ama ikisi de Sezon Sonunda toplam15-17 Milyon Euro’ya sattip, yerlerine daha genç ve potansiyeli oyunculari almamiz lazim.

Belhanda
Feghouli
Fernando

Bu üçü kesin satilacak bence. Mariano da olabillir. Yazine ikinci operasyon başlayacak

Zaten mecburen Belhanda ve Feghouli satılacak bence.

Satmadan alamadığın bir ortamda takımdan ayrılacak kiralık oyuncuları da düşünürsek transfer yapmama şansımız yok ve para edecek yegane adamlar Belhanda ve Feghouli. Yeni gelen oyuncuları satmayacağımıza göre bunlar gidecek gibi görünüyor.

Fernando ve Mariano'yu da güncellemek gerekiyor ama onlardan bonservis geliri elde etmek kolay olmayacak.

Gideceğn günü iple çekiyorum.Kasımpaşa gibi etliye sütlüye karışmayan bir takım olacak beyefendi oynayacak.Götünü kaldıramayan kanat oyuncusu ilk defa görüyorum.

Bu ve kankası... İki arap maç seçiyolar. Lamı cimi yok bunun arkadaşlar. Formsuz ya da eksik takımlara karşı döktürüp sert maçlarda, önemli maçlarda yokları oynuyorlar. Yanlarında da bencil bir çocuk var. Kaleye gidemiyoruz. Görün artık bunları lütfen. Şu iki arabı 3e-5e bakmadan satmalıyız.

oynadığı 2,3 çok iyi maç var..Bazı maçlardada çok iyi olmasada kötü değildi.Ama özellikle zorluk derecesi yüksek maçlarda çok kötü.
Bence aldığı yüksek yıllık ücretide düşündüğümüzde sezon sonu çinli olur araplar olur satabilirsek çok iyi olur.

Belhanda
Feghouli
Fernando

Bana göre şu takımda ahım satım ihtiyacımız olan isimler naga ve 2 stoperimiz başka yok , yok Bel olmazsa takım çöker , yok Mariano olmayınca beyinsiz oluyoruz , Feguli olmazsa sağ taraf tıkanırlar hepsi saçmalık çünkü bunlar fark yaratamıyor hatta Bel ve Feg rakip sertse takımı eksik bırakıyorlar oyunları ile çünkü iş yapamıyorlar ondan dolayı aynı şeyleri deneyip başarısız olana kadar artık farklı yollar , oyuncular denemeliyiz.

Bana göre şu takımda ahım satım ihtiyacımız olan isimler naga ve 2 stoperimiz başka yok , yok Bel olmazsa takım çöker , yok Mariano olmayınca beyinsiz oluyoruz , Feguli olmazsa sağ taraf tıkanırlar hepsi saçmalık çünkü bunlar fark yaratamıyor hatta Bel ve Feg rakip sertse takımı eksik bırakıyorlar oyunları ile çünkü iş yapamıyorlar ondan dolayı aynı şeyleri deneyip başarısız olana kadar artık farklı yollar , oyuncular denemeliyiz.
Feg yerine ondan daha fazla katkı verebilecek oyuncu olmadığını sanırım o yokken gördük yeterince.

Eleştiri yapılabilir ama daha iyisi yoksa oynaması gereken isim bellidir, daha iyisi alınacaksa gönderilir bu kadar basit.

İlk devre baştan beri oynasa şu an daha fazla puanımız olacağı da yadsınamaz bir gerçek.

Feg yerine ondan daha fazla katkı verebilecek oyuncu olmadığını sanırım o yokken gördük yeterince.

Eleştiri yapılabilir ama daha iyisi yoksa oynaması gereken isim bellidir, daha iyisi alınacaksa gönderilir bu kadar basit.

İlk devre baştan beri oynasa şu an daha fazla puanımız olacağı da yadsınamaz bir gerçek.

Onyekuru Belhanda Feguli

3lüsü hiç verimli değil bana göre aralarında en iyisi Feg yine ama zor maçlarda kaybolması hiç iyi değil değişiklik şart .

Kaybettiğimiz ts , akhisar maçı Feg olsa da aynı olurdu bence.

Onyekuru Belhanda Feguli

3lüsü hiç verimli değil bana göre aralarında en iyisi Feg yine ama zor maçlarda kaybolması hiç iyi değil değişiklik şart .

Kaybettiğimiz ts , akhisar maçı Feg olsa da aynı olurdu bence.
Sonraki süreçte daha iş bitirici olurduk çünkü maçı önde tutmamıza katkıda bulunurdu ve içerdeki beraberlikler olmazdı ya da ezdiğimiz Beşiktaş maçında skor üretirdi.

Sinan ile çürüttük o dönemi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt