#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 389 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
belhandanın yokluğunda hiçbir halta yaramaz saha içi pislik herif nefretim oldun ulan bi de beinsports reklamında oynuyomuş kel deli oldum

Her ne kadar formsuz olsa da sekidika'ya güvenip feghuli satilmamali.

Yerine daha iyisi gelmeyeceğine göre kalması daha iyi olur.

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!

Belhanda bu adama göre kendine 10 kat iyi bakıyor, belhandayi da hiç sevmem gitmesini isterim ama Feg belhandadan bile kötü. Çok sağlam kontratları var bu 2linin, bir yere gitmezler sonrasında arabistanda bir sağlam kontrat daha yaparlar. Feg kanat oynayamaz artik fizik resmen bitmiş ve daha 30 yaşında.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gecen yil oldugu gibi ikinci yari acilir diye umut ettim ama bu sefer anladim ki zor.Sag kanatta buyuk sıkıntı var.Yazik ki sag kanattan soldan oldugu gibi akamiyoruz.Adamin kosacak hali yok maalesef...

Kanat oyuncu olmaz artik bundan ama Terim bayiliyor ici gecmis oyunculari ilk 11 almaya, ya Forvet arkasi ya yedek, baska birsey oyniyamaz Feghouli bu saat den sonra, dün sol kanatimiz otobana cevirdi rakipin bölgesini sag kanat ise tatil modun daydi oda Feghouli den kaynaklaniyor.

takımdaki en yetenekli 2-3 adamdan birisi ama isteksiz. Falcao'ya pas atmıyor, ondan pas gelmeyince hemen küsüyor.

Hoca çözmeli bu sorunu, adam gibi oynasa ligin en iyi sağ kanadı biz de olur.

Fizik artık kanat oynamak için el vermiyor. Daha çok 10 numara tarzına yönelmiş orta saha çizgisiyle 3.bölge arasındaki geçişleri yapıyım ileride aksiyon yaratıyım kafasında. Olur mu ? Zaman zaman. Ama net bir 10 numarada değil işin kötüsü,arkasında yaratıcı 8 numara olmadığı sürece o yükü kaldıramaz. Sene sonu yollar ayrılır umarım

Robben'in ribery'nin bayern de kanatta fink attiklari yaşta feghouli efendi . Hemde piston diye tabir edilen ileri geri sürekli koşmayı gerektiren futbolun bayernde oynandığı dönemde. Bu herifin kendine saygısı yok bi de forvet arkası oynasın kanatta oynayacak durumda değil deniyor. Ya siz deli misiniz kendi mevkisinde bi boka yaramıyor sa defolsun gitsin 4 milyon aliyo bu herif orda olmazsa surda oynasın diye bi mantık var mı. Şu aptalca duygusalliklari bi bırakın artık. Afrika kupası için zorladı geçen sene bu senede yatisa geçti bu herif. 5 para etmez karakteri var.

Ne olursa olsun 6 aylık daha kredisi var bende geçen sezonun hatrına. Sezon sonu satılmalı ama Belhanda ile birlikte. O kontratlardan çıkmamız lazım + transfer için yana yakıla bütçe arayacağız yine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt