#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 406 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes sovdugunde savundum.ama bu seneki performansi aldigi para ortadayken,aci verici degil mi?bu adama guvenecek misiniz gercekten lig basladiginda?hoca yunusu ya da sekidikayi tehdit olarak kullanmaliydi bazen arada derede sans verip.ya da belhandayi kanada çekmeliydi.bu araptan rahatsizim ben.

Herkes sovdugunde savundum.ama bu seneki performansi aldigi para ortadayken,aci verici degil mi?bu adama guvenecek misiniz gercekten lig basladiginda?hoca yunusu ya da sekidikayi tehdit olarak kullanmaliydi bazen arada derede sans verip.ya da belhandayi kanada çekmeliydi.bu araptan rahatsizim ben.
Böyle konuşursan anlasamayiz senle sergio

Bu adam en kaliteli topcumuz

Mi Note 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Seri'yle beraber pas oyununa ciddi katkısı var Fegouli'nin, son maçlarda istekli de. Ben güveniyorum yine iş yapacaktır. Zaten düzgün bir alternatifi yok kadroda.
sivas ve bjk maclarında kacırdıgı gollere ne diyosun peki abi?ben bjk macında kale önündeki pozisyona bişey demiyorum.önü kapalıydı ama diğerinde topu önüne aldıgında atmalıydı.sivas macında yaptıgı vurus ve tercihleri de kötüydü.evet istekli ama bu lakayıtlıgı bırakması lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt