#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 404 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hücumda batırdığı gibi Mariano'ya da hiç yardım etmiyor. Mariano ilk yarıda sarıyı gördü, ondan sonra sarı görmemek için N'koudou'ya yakın oynayamadı, müdahale yapamadı. Feghouli biraz yardım etseydi bu kadar etkili olamazdı. Resmen umurunda değildi bu maç, laf olsun diye çıkmış.

Aynısı Onyekuru için de geçerli. İleriye koşarken atlet gibi ama geriye yürüyerek geliyor.

Beşiktaş en tehlikeli ataklarını sol taraftan geldi. Feghouli sagolsun hucumda kötü savunmada da rakibe çalışıyor. Rakip rahat atak yapsın diye savunmaya yardım etmiyor.

Haftaya yedek başlamalı. Sekidika bundan kötü olmasaz. Hiç değilse hızıyla penaltı alabilir

Yetersiz arkadaş.Bu hiçbir zaman değişmez.
Hiçbir şekilde fark yaratmıyor.
Yapılan yorumlarda her maç sonrası gece ve gündüz kadar fark var.

Maaşını falan söylemiyorum.ilk geldiğinden beri aldığı paranın hakıını vermiyor.Şu an ise bir milyonluk bile top oynamıyor.

Zamanında gitmesi gereken adamları göndermezsen böyle zor durumlara düşersin.

Gol kaçırmasını geçtim..Paslarının şiddeti, tercihleri rezalet.Zeki oyuncu görmesek zeki oyuncu diye yutturacaklar.

Onyekuru gibi gününde olmadığında hiç çekilmiyor. 5 maç iyi oynayan adama o paralar verilmez. Sezon sonu kesinlikle yollar ayrılmalı.

Gecen mac iyi oynadın diye laf etmedik ama bu nedir abicim ya,sampiyonluktan mi edecen bizi lanet kel?ulan yilda 4 milyon alıyosun ayip utan ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt