#9 Elano Ralph Blumer - Arşiv - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#9 Elano Ralph Blumer - Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Elano Blumer

Aydını dun cok begendim uzun zaman aradan sonra sagı solu belli olmuyorki gitsin diosun bi cıkıo tas gibi top oynuo bi bakıosun gezinio bence rijkaard onu göndermez yaser yolcu gibi

Her zaman içimden geçirmiştim izlerken, Elano bizde oynayamaz mı ? Gelmez mi ? diye. Geldi, vay be.

ultrAslan olarak kendimize yakışır bir biçimde yeni transferimiz Elano’yu karşılamak ve diğer transferlerimizde olduğu gibi "Hoş Geldin" demek için 31.07.2009 Cuma günü saat 16:30’da İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşacağız.

Sunu söyleyebilirim, sezon sonu dünya kupasi var, ve adam Galatasaray'da oynamak istemiyorsa Lincoln gibi, yinede oynamaya zorunlu kalacak. Amaclarindan biri sezon sonuna kadar kendisini Dunga'ya göstermek, ve kanitlamak. Kanitlasin kii, milli takima girsin. Bu adam top oynamak icin geliyor buraya, tatil icin degil. Hem Lincoln gibi basi bos degil, adam evli ve cocuk sahibi, o yönden belki bir pozitif etki yaratabilir...

Elano Blumer Bugün İstanbul’da

Galatasaray’ın Manchester City’den transfer ettiği Brezilyalı futbolcu Elano Blumer bugün Londra’dan kalkan bir uçakla İstanbul’a gelecek. Brezilyalı futbolcunun uçağının saat 17:20’de İstanbul Atatürk Havalimanı’na inmesi bekleniyor.

Futbolcumuz Elano Blumer yarın (1 Ağustos Cumartesi) sabah saat 09:15’te Bakırköy Acıbadem Hastanesi’nde sağlık kontrollerinden geçirilecektir. Sağlık kontrollerinin ilk bölümü basın mensuplarına açık olacaktır.

Elano Blumer yarın saat 14:00’te ise Florya Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlenecek imza töreninde basın mensuplarının karşısına çıkacaktır.

Öngörülen olumsuz hava koşullarından dolayı imza töreni sadece basın mensuplarına açık olacaktır.

Galatasaray Futbol AŞ

Ben hala inanmıyorum bu transfere GS a Hagiden sonra gelmiş en iyi oyuncudur.Gerek kariyer gerek kalite bakımından.

Ve beni en çok mutlu eden geliş amac;ı 2010 dünya kupasına seçilebilmek için düzenli oynayabileceği bir takıma gitmekti ve bizi tercih etti.

Seneye dünya kupasından sonra 20,30 a okutabileceğimiz bir oyuncu.

Haldun abi, transferleri ikna etmesini biliyor. Bide su Aydin'dan 7 numarayi kapip gelsede, ve Elano'yu versek...

Hayırlı olsun demek için biraz geç olsa da söyleyeyim yine de :)

HOŞGELDİN..!!! 4 yıl beraber, senin ve büyük kaptanın liderliğinde sayısız başarılar yaşamak dileğiyle..

Böyle sade bir imza töreni olacak olması Galatasarayın büyüklüğünü gösteriyor.

Bazı görgüsüzler gibi stadı açmıyoruz.Hemde 9 milyonE verdiğimiz bir yıldız için.Millet TOPlara 9 verip öyle transferlere stadı açmıyoruz.

evet arkadaşlar ilk mesajda verdiğim soyunma hikayesinin birde geniş özeti var elbet... ne demiştik... "IN HALDUN WE TRUST"

buyrun tıklayın gülün...

Haldun kapakları törenle takıyor...:GOOL: resmi hazırlayan ben değilim sadece paylaştım... emeği geçene teşekkürü bir borç bilirim... başta Haldun Üstünel :2aloh1:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt