#9 Eren Derdiyok - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hayırlı olsun, 9-10 gol baremini geçeceğini düşünüyorum. Ama 4 m bonservis, üstüne Eren'e 6,5 m total = 10,5 m çok para. Yani isteselerdi o paraya daha kaliteli, bize seviye artırabilecek oyuncular alınabilirdi. Ama vizyon kısıtlı olduğu için en fazla bu kadar oluyor.

Çok iyi bi kazık oldu.
Anadolu kulüplerinin yeni sponsoru GALATASARAY.

Devre arası yeni bi forvet almak için çok ugrasacaklar ama iş işten geçmiş olacak.

Eren hiç bir zaman GALATASARAY"in 1.forveti olamaz.

Helak OL DURSUN!

Sakatlik yasamazsa 20 golu bulacagini dusunuyorum . Gecebilir de . Beklentim yuksek . Mario Gomez elli kat sakatlik sorunu varken BJK'ye geldi ve neredeyse sakatlik yasamadi Eren de yasamazsa benzer bi formu olur .

Futbolculugunu falan gectim ama bildigin KAZIK girdi yine bize.

Ne zaman böyle kazik girse ben oyuncuya olumlu yaklasamiyorum, aynisi Serdar icin de gecerli.

Umarim sakatlik falan yasamaz cünkü elimizde baska forvet yok ve olmayacak da. Ben yakinda Umut'u affederler diye korkuyorum.

Bu transferi Serdar Aziz, Tarık Çamdal, Donk kazıklarıyla bir tutmuyorum. Maliyet olarak evet biraz fazla. Oyuncu için 1,7 milyon EU bonservis için de 3 milyon EU normal ve tatmin edici rakamlar olurdu.

Ancak unutmamak lazım Eren formda bir isim. Kasımpaşa'ya da maliyeti az değil. Almanya'da kalburüstü golcülerin arasındaydı. Benzer oyuncuların İngiltere'nin devreye girmesiyle Avrupa'da piyasası inanılmaz yükseldi. Mesela sadece bonservislerini kıyaslarsak Milik 32 milyon EU. Tamam Eren'den iyi ve genç bir futbolcu. Fakat oyunları arasında 28 milyon EU fark yok.

Galatasaray'ın hücum hattında önemli bir eksiğini giderdi. Eren illa ilk 11 oynamak zorunda değil. Fakat çok maçta iş yapacaktır. Sadece atmayacak attıracaktır da. Ayrıca oyunu ileride tutmamıza, baskı yapmamıza da büyük katkısı olur. Üstelik hem Sinan ve Bruma gibi isimler üzerindeki baskıyı azaltacak hem de rekabet ortamını faydalı olacak seviyeye çekecektir.

Maliyet olarak çok değil fakat birazcık yüksek. Bu sezon takıma doğrudan katkısı olacak ilk transferimiz.

Son düzenleme:
Leverkusen döneminde çok istemiştim. İyi oyuncu, gol atmasının yanı sıra asist özelliği büyük artı. Hayırlı olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kazik gibi girdin ama futbolculuk baska birsey. Performansin ile sozlesmeni unutturman dilegi ile takip edecegiz. Goster kendini !

Galatasaray'imiza hosgeldin

eren icin gecen sene yaptıgım yorumlarım aynen gecerli.

kazmadır ve istikrarı yakalaması zordur.

sezon sonu umarım ben haksız cıkarım.

hayırlı olsun.

Üst Alt