#9 Eren Derdiyok - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adam Kasimpasada 15 gol atti. Simdi arkasinda Sneijder yaninda Bruma Podolski Sinan olacak. 20 yi gecer ama Leiva yine sart

castro scarione felan bunlar küçümsencek adamlar değil ama bizde sanki duvar özelliğini kullanıp fazla asist yapar gibi geliyor

umarım soldan caroleun ortalarını kaçıran umut gibi pozisyonlar üretirsek gol sayısı artar

Hoşgeldin Aslanım benim.. Göster kendini. Sana inanmayanları en iyi şekilde şaşırtacagından şüphem yok. Numaran 9. Hakkını ver.

25 Gol bekliyorum.

Eren Derdiyok, geçtiğimiz sezon Süper Lig'de Burak ve Umut'un toplamından fazla gol katkısı yaptı

CpGKg2LXYAAKkqm.jpg

21 yaşında Bundesliga'da zirveye oynayan Leverkusen'de 40 maça çıkmış bir futbolcu.

Yorumlarınızı bu bilgiler ışığında yapınız.

Yönetim her anlamda vasat ya. Önceden Aysal döneminde transferler geldigi gün GSTV güzel yayin yapiyordu. Örnegin teknik ekiple ve oyuncular ilk karsilasmasi gibi..

Simdi almislar adami bahceye iki soru sorup gönderiyorlar capsiz herifler.

Eren faydalı olacaktır, futbol tarihinin en kepaze transferi serdar ile kıyaslanmamalı. Ancak yine de maliyeti çok fazla olmuş.

Üst Alt