#9 Eren Derdiyok - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sırf forvet diye Eren'in oyuna girmesi mantıksız. Çok forvet çok gol demek değildir. Sen daha 1 forvete pozisyon hazırlayamıyorsun ve en az oynayan forvetin kadar ağır olan bir adamı daha alıyorsun. Birini besleyemeyen adamlar ikisini nasıl beslesin. Üstelik çıkan adamlar da top yapacak adamlardı. Paşa maçında olduğu gibi Eren'in girmesiyle maç bitti

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Seneye 2 tane ağır forvetle başlamak hocanın tercihi değildi. Tudor ve Dursun denen 2 andavalın işiydi. Hoca devre arasında istedi yine alınmadı.

Ama sen gerideysen elindeki forvet kimse ismine cismine bakmadan oyuna almalısın. Top yapan dediğin adam Belhanda Gençleri daha fazla gol pozisyonuna soktu kaptırdığı toplarla.

Gercekten gordugum en kotu santraforlardan biri. Adam ne ziplamasini biliyor, ne pas ve sut atmasini nede nereye kosucagini.

Inanilir gibi degil.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Ayakları kütük gibi gerçekten Galatasaray seviyesine yakışmıyor Eren

Seneye Gomis 'in arkasına delici hızlı bir forvet alalım Eren yerine

Sinan 'da 3. forvet olur ...

Elmander-Drogba-Umut-Burak rotasyonuna bakıyorum birde Gomis-Eren rotasyonuna hemen yollanmalı tabi bu haftalar gomise bir şey olursa verim almak zorundayız

Eren bence abartıldığı kadar kötü bir oyuncu değil sonradan girdiği bazı maçlarda faydalıda olabiliyor top indirebiliyor hava hakimiyetide felan değil maaşı ne kadar bilmiyorum eğer yüksek bir maaş almıyorsa bence alabileceğimiz verimi alıyoruz.

Eren bence abartıldığı kadar kötü bir oyuncu değil sonradan girdiği bazı maçlarda faydalıda olabiliyor top indirebiliyor hava hakimiyetide felan değil maaşı ne kadar bilmiyorum eğer yüksek bir maaş almıyorsa bence alabileceğimiz verimi alıyoruz.
Çok yüksek maaşı. 2.3 milyon euro.
Sene basi mahovici alalim bunun yerine dedigimde keske destek ciksaydin bana kank

Sene basi mahovici alalim bunun yerine dedigimde keske destek ciksaydin bana kank
Onu alıp 1.5 maaş vermek de mallık olacaktı.

Bize daha farklı bir adam lazım.

tenor.gif

İki sene önceki sezon açılışı olmasa havada rövaşatalar falan, asla bu kadar tartışılmazdı anında üstü çizilirdi. Bazen çok takılıp kalıyorsunuz ve o insandan aynı şeyleri bekliyorsunuz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet biraz fazla alıyormuş açıkçası muhtemelen kasımpaşada aldığının dört katını teklif etmiştir bizim salak yönetim adamda kabul etmiştir tabi hem galatasarayda oynayıp hemde 4 kat fazla maaş alacak mis gibi. Aynı mallığı Donk transferinde'de yapmıştık adam kasımpaşa'da oynarken 400 bin mi ne alıyormuş. Hani avrupa'dan transfer ettiğimiz adamlara aldığının üstünde maaşlar vermeyi biraz anlayabilirimde anadolu takımında oynayan adamı transfer ederken neden maaşının 3-4 katını veriyoruz anlayamıyorum.

Üst Alt